Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 4 roky 13 týdnů
Chrudim – Není žádným překvapením, že městská sportoviště hospodaří se ziskem. Sice ziskem poněkud symbolickým, přesto jsou v této oblasti úspěšná...Celý článek »
vydáno před 4 roky 49 týdnů
Chrudim – O modernizacích v prostorách krytého plaveckého bazénu, které přicházejí za pět minut dvanáct, Chrudimské noviny již informovaly. Krom...Celý článek »
vydáno před 10 let 35 týdnů
Chrudim - Stále většímu počtu návštěvníků sauny v krytém plaveckém bazénu v ulici V Průhonech vadí, že pro ně bývá toto zařízení vždy v pondělí po 20...Celý článek »
vydáno před 14 týdnů 1 hodina
Chrudim – Když byla minulý pátek v Chrudimi ještě pouť, atrakce nakonec zely prázdnotou, zatímco skatepark byl plný. Na dodržování provozního řádu...Celý článek »
vydáno před 1 týden 2 dny
Chrudim – Nejzásadnější problém posledních třech měsíců se intenzivně řešil kvůli nečekaným přírodním silám, které se naplno projevily mimo jiné na...Celý článek »
vydáno před 40 týdnů 3 dny
Chrudim – Sportovní areály města Chrudim po konzultaci s odborem správy majetku se pokoušejí opětovně prodat starý skatepark před jeho odvozem...Celý článek »
vydáno před 46 týdnů 2 dny
Chrudim – Starý skatepark je jako časovaná bomba, kterou začali politici řešit na poslední chvíli, když už je za pět minut dvanáct. Měl nejdříve bez...Celý článek »
vydáno před 2 roky 13 týdnů
Chrudim – Ve středu 7. května se v celém Pardubickém kraji vyskytuje 275 osob s potvrzenou nákazou coronavirem. Vede okres Pardubice s 138 nakaženými...Celý článek »
vydáno před 2 roky 22 týdny
Chrudim – „Neberte nám saunu,“ říkají ženy, které rády využívají této služby poskytované Sportovními areály města Chrudim. Ve hře je totiž varianta,...Celý článek »
vydáno před 4 roky 3 týdny
Chrudim – Nový sjezd ke sportovištím z ulice Dr. Milady Horákové ke Klobásovu je diskutovaným a hojně probíraným tématem. Velkou pozornost mu věnují...Celý článek »