Chrudimské noviny

Dnes: 3°C
Zítra: 5°C
Pozítří: 1°C
vydáno před 5 let 20 týdnů
Chrudim - Nadcházející víkend nebude výjimečný ničím jiným, než pravidelně se opakující akcí, která spolehlivě nažene zájemce do náruče otevřených...Celý článek »
vydáno před 1 rok 19 týdnů
Chrudim – Školní rok nám úspěšně začal, děti prozatím chodí do vzdělávacích ústavů – než je strana a vláda opět pozavírá, protože se blíží chřipková...Celý článek »
vydáno před 2 roky 19 týdnů
Chrudim – Září v plném proudu a s ním i houbařská sezóna. Pokud ještě nenosíte domů koše plné plodnic, děláte něco špatně, nebo nejste správní Češi....Celý článek »
vydáno před 4 roky 20 týdnů
Chrudim – Čím bude žít o víkendu město, je vcelku zřejmé. Dny otevřených dveří památek se sice konají každoročně, ale ty letošní mají být výjimečné....Celý článek »
vydáno před 4 roky 1 týden
Chrudim – Unikátní příležitost seznámit širokou veřejnost s památkami na území města budou o víkendu mít východočeské Athény. V dnech 8. až 10. září...Celý článek »
vydáno před 6 let 20 týdnů
Pardubice - V neděli 13. září, kdy se v Pardubicích v rámci celoevropské akce otevřou památky už počtrnácté, si budou moci zájemci...Celý článek »
vydáno před 6 let 20 týdnů
Chrudim - Oblíbená procházka po chrudimských památných místech vychází na sobotu 12. září. Na dobu od 9 do 17 hodin připravili pořadatelé pro...Celý článek »
vydáno před 6 let 20 týdnů
Chrudim - V pátek 11. září tomu bude už 14 let, co došlo k útoku na slavná „Dvojčata“. Po něm už svět nikdy nebyl takový, jako předtím. Vzpomenout na...Celý článek »
vydáno před 7 let 19 týdnů
Pardubice - Zájem veřejnosti o památky otevřené 14. září v rámci celoevropské akce Dny evropského dědictví překonal všechna očekávání. Během...Celý článek »
vydáno před 7 let 20 týdnů
Pardubice - V neděli 14. září se v pravé poledne otevřou nejzajímavější historické objekty, včetně těch, kam běžně návštěvníci nemají možnost...Celý článek »