Chrudimské noviny

Dnes: 23°C
Zítra: 26°C
Pozítří: 22°C
vydáno před 28 týdnů 1 den
Pardubice – Pamětnící naštvaně vzpomínají. Kdo to nezažil, ten se jen diví, co aktuálně zamýšlí město Pardubice s bývalou diskotékou U Bobra....Celý článek »
vydáno před 5 let 37 týdnů
Pardubice - Revitalizace pardubického Lesoparku Dukla pokračuje podle plánu. V současné době se už dokončuje pokládka dlažebních kostek, které...Celý článek »
vydáno před 5 let 45 týdnů
Pardubice - Do restaurace na Dukle vyrazil místní 28letý muž, aby se tu do sytosti najedl a napil. Z jídelního a nápojového lístku si vybral, na...Celý článek »
vydáno před 5 let 48 týdnů
Pardubice - V srpnu se opět vrátí stroje do Gorkého ulice, aby pokračovaly v pozastavené rekonstrukci. Revitalizace prostoru od křižovatky s ulicí Čs...Celý článek »
vydáno před 6 let 1 týden
Pardubice - Město chce mít do konce listopadu zpracovaný projekt na revitalizaci lesa na Dukle. S pomocí evropských dotací se má během příštího roku...Celý článek »
vydáno před 8 let 27 týdnů
Pardubice - Náhodná kolemjdoucí volala strážníkům, že je na Dukle a volně pobíhající pes jí tam právě napadá. Strážníci po příjezdu na místo psa...Celý článek »
vydáno před 8 let 1 týden
Pardubice - Nekonečné jsou neopodstatněné stížnosti jednoho obyvatele z Dukly. Někteří chroničtí stěžovatelé jsou schopni strážníkům znepříjemňovat...Celý článek »
vydáno před 9 let 20 týdnů
Pardubice - V nočních hodinách oznámil zdejším strážníkům jeden muž z Dukly, že z prostoru před Základní školou Staňkova...Celý článek »
vydáno před 1 den 5 hodin
Pardubice – Dva spolu nesouvisející případy. Jeden se odehrál v pátek večer a druhý v sobotu před 18. hodinou. Krajské ředitelství policie...Celý článek »
vydáno před 1 týden 1 den
Pardubice – Po akci z minulého týdne, kdy se několik desítek aktivistů sešlo, aby dali najevo, že si nepřejí kácení 160letého jasanu u Podkovy,...Celý článek »