Chrudimské noviny

Dnes: 15°C
Zítra: 11°C
Pozítří: 17°C
vydáno před 22 týdny 2 dny
Pardubice – Pamětnící naštvaně vzpomínají. Kdo to nezažil, ten se jen diví, co aktuálně zamýšlí město Pardubice s bývalou diskotékou U Bobra....Celý článek »
vydáno před 6 let 1 týden
Pardubice - Lesopark na Dukle by se v krátké době měl změnit k nepoznání. Město chce na jeho revitalizaci využít prostředky z Evropského fondu pro...Celý článek »
vydáno před 4 roky 37 týdnů
Pardubice - Město chystá stavbu lávky, která přemostí pardubické nádraží. Rozhodli o tom radní města, kteří schválili zpracování prvotní dokumentace...Celý článek »
vydáno před 5 let 1 týden
Pardubice - Revitalizace pardubického Lesoparku Dukla pokračuje podle plánu. V současné době se už dokončuje pokládka dlažebních kostek, které...Celý článek »
vydáno před 5 let 39 týdnů
Pardubice - Do restaurace na Dukle vyrazil místní 28letý muž, aby se tu do sytosti najedl a napil. Z jídelního a nápojového lístku si vybral, na...Celý článek »
vydáno před 5 let 42 týdny
Pardubice - V srpnu se opět vrátí stroje do Gorkého ulice, aby pokračovaly v pozastavené rekonstrukci. Revitalizace prostoru od křižovatky s ulicí Čs...Celý článek »
vydáno před 6 let 49 týdnů
Chrudim - Od neděle 1. 6. bude zprovozněna nová autobusová zastávka MHD ve Škroupově ulici, a to přímo před nákupním střediskem Dukla, která bude mít...Celý článek »
vydáno před 7 let 8 týdnů
Pardubice - Program umožňující majitelům bytových domů získat zvýhodněné úvěry na rekonstrukci a modernizaci bytových domů v lokalitách Dukla,...Celý článek »
vydáno před 7 let 23 týdny
Chrudim - Dnes před druhou hodinou ranní se k strážníkům dostala anonymní informace o opilci, který se vesele napájel v Baru Široká a právě se...Celý článek »
vydáno před 7 let 42 týdny
Chrudim - V pondělí před devátou hodinou ranní oznámili strážníkům pracovníci prodejny Dukla, že tam mají zadrženou zlodějku. Strážníci zjistili...Celý článek »