Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 15 týdnů 5 dnů
Pardubický kraj – Elektrárny Opatovice musely provést neplánovanou odstávku dodávek tepla v Pardubicích, Chrudimi a Lázních Bohdaneč. Některé studená...Celý článek »
vydáno před 40 týdnů 1 den
Chrudim – Starosta František Pilný (ANO 2011) se inspiroval od sousedů a na tiskové konferenci prohlásil, že ví, jak by se dalo výrazně ušetřit za...Celý článek »
vydáno před 1 rok 5 dnů
Chrudim – Už vyplouvají na povrch první problémy. Ve středu o půl osmé ráno konečně začaly práce na zakopání horkovodu. I když půjde pod zem stejně...Celý článek »
vydáno před 10 let 1 týden
Chrudim/Opatovice - Elektrárny Opatovice (EOP) dodávají od 1. ledna konečným zákazníkům teplo za cenu 352,60 Kč/GJ  bez DPH. Oproti...Celý článek »
vydáno před 10 let 27 týdnů
Opatovice - Elektrárny Opatovice (EOP) zdraží od ledna teplo dodávané do všech domácností, institucí a organizací napojených na horkovod o...Celý článek »
vydáno před 11 let 5 týdnů
Chrudim - Zastupitelé města dostanou k posouzení záměr radních nechat připojit zhruba za milion korun k opatovickému horkovodu sportovní...Celý článek »
vydáno před 11 let 18 týdnů
Chrudim - Obyvatelé Chrudimě budou mít i přes letošní zdražení i nadále nejnižší ceny za dodávky tepla do svých domácností v České...Celý článek »
vydáno před 19 týdnů 5 dnů
Chrudim – Většina veřejných budov i paneláků a bytovek v Chrudimi je dnes od ranních hodin bez dodávky tepla. Přerušení dodávek způsobily netěsnosti...Celý článek »
vydáno před 1 rok 11 týdnů
Chrudim – Ukazuje se, jak moc by měli být lidé v nadcházejících volbách všímaví k populistickým formulacím o určených cílech, které vlastně ani...Celý článek »
vydáno před 2 roky 1 týden
Chrudim – Věčné téma: horkovod ve vlastnictví elektrárny Opatovice, která již v minulosti získala dotaci na jeho zakopání, a město Chrudim, které...Celý článek »