Chrudimské noviny

Dnes: 23°C
Zítra: 24°C
Pozítří: 25°C
vydáno před 7 let 32 týdny
Chrudim/Pardubice - Krajský radní Jaroslav Dušek (SPOZ), který si vzal za svou jednu z priorit, a to oživení železniční dopravy v regionu,...Celý článek »
vydáno před 9 let 25 týdnů
Rosice nad Labem - V této pardubické místní části zažili dnes před devátou hodinou ráno lidé cestující po železnici nemilé překvapení. ...Celý článek »
vydáno před 8 týdnů 2 dny
Chrudim – Většina obyvatel města má v živé paměti situaci, která nastala v okamžiku, kdy probíhala modernizace místního vlakového nádraží. Lokálky...Celý článek »
vydáno před 47 týdnů 1 den
Pardubice – Modernizace železničního uzlu v Pardubicích bude trvat od září 2020 do října 2024, s rozpočtem činícím více než 5 miliard korun. ...Celý článek »
vydáno před 1 rok 38 týdnů
Chrudim/Pardubice - Správa železnic se chystá opravit propustek ve Slatiňanech na traťovém úseku směrem na Chrudim. České dráhy tak musejí na období...Celý článek »
vydáno před 1 rok 42 týdny
Chrudim - Jízdami parních vlaků, historických motorových vozů „Hurvínek“ a také historického autobusu si v sobotu 5. října zájemci připomenou, že...Celý článek »
vydáno před 1 rok 50 týdnů
Praha/Chrudim - Hejtman Pardubického kraje Martin Netolický (ČSSD) jednal v úterý 6. srpna v Praze s generálním ředitelem Správy železniční...Celý článek »
vydáno před 3 roky 18 týdnů
Pardubice - Zhruba tři měsíce je ve zkušebním provozu úsekový radar v ulici Generála Svobody v Rosicích, jehož nákup financovalo město. Zdá se, že...Celý článek »
vydáno před 4 roky 8 týdnů
V roce 1845 byla zprovozněna železniční trať Praha - Olomouc a město Chrudim odmítlo být její součástí. Důsledky tohoto rozhodnutí se...Celý článek »
vydáno před 4 roky 38 týdnů
Chrudim/Pardubice – V krajském městě v minulých dnech začala velká přestavba přednádraží. Pro Chrudimáky z toho plyne ale i jedna příjemná skutečnost...Celý článek »