Chrudimské noviny

Dnes: 20°C
Zítra: 22°C
Pozítří: 20°C
vydáno před 2 roky 7 týdnů
Chrudim – Jsou tu zas. Pravděpodobnější však je, že vlastně nikdy neodešli. Hovoří špatnou češtinou, neumí přesně formulovat, oč jim jde. Zkrátka a...Celý článek »
vydáno před 5 let 38 týdnů
Pardubice - Strážníci městské policie se i nadále a stále častěji setkávají s podomními prodejci, kteří nabízejí nové smlouvy na energii. Ne...Celý článek »
vydáno před 5 let 50 týdnů
Výsledky šetření Policie ČR potvrdily, že společnost MND neměla nic společného s podomními prodejci, kteří v chrudimských ulicích v dubnu 2015...Celý článek »
vydáno před 6 let 9 týdnů
Třemošnice - Město se připojilo k dalším obcím na Chrudimsku, kde začal platit zákaz podomního a pochůzkového prodeje. Zákaz přitom platí i ve všech...Celý článek »
vydáno před 6 let 17 týdnů
Pardubice - Nájezd podomních prodejců ze Středočeského kraje zažili někteří obyvatelé krajského města. Poměr jejich „úspěchu“ či neúspěchu, městská...Celý článek »
vydáno před 6 let 47 týdnů
Stolany - Zdejší obecní zastupitelstvo schválilo novou obecní vyhlášku, kterou se s účinností od 10. září zakazuje v obci na základě četných stížnotí...Celý článek »
vydáno před 7 let 18 týdnů
Chrudim - Ve čtvrtek po poledni si strážníkům stěžovala obyvatelka z ulice Víta Nejedlého, že tam jsou dva muži v černých oblecích, kteří...Celý článek »
vydáno před 7 let 18 týdnů
Chrudim - Půl hodiny po poledni nahlásil obyvatel sídliště U Stadionu, že u jeho dveří zvonil muž a nabízel mu levnou elektřinu. Přivolaná hlídka na...Celý článek »
vydáno před 7 let 39 týdnů
Proseč - Ve čtvrtek před 13. hodinou se skutečským strážníkům dostala informace o tom, že místní obyvatele ve zmíňovaném městě obcházejí podomní...Celý článek »
vydáno před 7 let 48 týdnů
Heřmanův Městec - Řady měst a obcí, které se rozhodly zakázat na svém území podomní prodej, rozšíří také Heřmanův Městec. Potvrdil to starosta města...Celý článek »