Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 29 týdnů 4 dny
Chrudim – Ve středu 13. července v 21.30 hodin promítá letní kino novou koprodukční česko-slovensko-maďarskou pohádku Zakletá jeskyně. Snímek je...Celý článek »
vydáno před 34 týdny 3 dny
Chrudim – V areálu letního kina se v pátek 10. června v 19 hodin uskuteční koncert české herečky a zpěvačky Barbory Polákové. Barbora...Celý článek »
vydáno před 1 rok 5 týdnů
Chrudim – Každoroční setkání v areálu letního kina se koná v pondělí 27. prosince přibližně od 16 hodin. Ohřát se můžete u ohně, posilnit...Celý článek »
vydáno před 1 rok 24 týdny
Chrudim – Oblíbený animák přichází s dalším pokračováním. Film Hotel Transylvánie: Transformánie předvede Drákulovu partu tak, jak jste je ještě...Celý článek »
vydáno před 1 rok 26 týdnů
Chrudim – Mediálně dostatečně propagovaný film Patrika Hartla Prvok, Šampón, Tečka a Karel dorazil i do chrudimského letního kina. S pánskou partou...Celý článek »
vydáno před 1 rok 27 týdnů
Chrudim – Letní kino má na páteční večer 23. června připravený animovaný film pro celou rodinu. Pohodový příběh s názvem Luca je inspirovaný...Celý článek »
vydáno před 1 rok 29 týdnů
Chrudim – Pohodový večer v letním kině lze očekávat při sledování nového českeho snímku Adama Hobzíka Ubal a zmiz. Tuto českou komedii leťák...Celý článek »
vydáno před 1 rok 1 týden
Chrudim – Rodinné animované filmy promítne letní kino již tento víkend. V pátek 25. června je na programu ruský film Moře kouzel a v sobotu...Celý článek »
vydáno před 1 rok 34 týdny
Chrudim – Letní kino ožívá prvním jarním koncertem, který pořádá pro veřejnost spolek Hurá na výlet ve spolupráci se spolkem MaChr, a další budou...Celý článek »
vydáno před 2 roky 20 týdnů
Chrudim – V sobotu 12. září v 15 hodin přijďte na Resselovo náměstí oslavit dvacet let Pardubického kraje. Čekají na vás známé hudební kapely,...Celý článek »