Chrudimské noviny

Dnes: 6°C
Zítra: 9°C
Pozítří: 2°C
vydáno před 7 let 1 týden
Chrudim - Sportovní areály města Chrudim se chtějí zabývat náměty občanů na zlepšení svých služeb v prostoru letní plovárny. Uvedl to ředitel ...Celý článek »
vydáno před 7 let 33 týdny
Chrudim - Nepřízeň počasí přinutila Sportovní areály města Chrudim odložit o nějaký čas plánované otevření letní plovárny pod nemocnicí. Potvrdil to...Celý článek »
vydáno před 45 týdnů 2 dny
Chrudim – „Neberte nám saunu,“ říkají ženy, které rády využívají této služby poskytované Sportovními areály města Chrudim. Ve hře je totiž varianta,...Celý článek »
vydáno před 2 roky 27 týdnů
Chrudim – Nárůst počtu kamer ve městě chápou mnozí jako útok na svou osobní svobodu. Celá řada Chrudimáků totiž nepotřebuje, aby jejich kroky...Celý článek »
vydáno před 2 roky 36 týdnů
Chrudim – Není žádným překvapením, že městská sportoviště hospodaří se ziskem. Sice ziskem poněkud symbolickým, přesto jsou v této oblasti úspěšná...Celý článek »
vydáno před 2 roky 44 týdny
Chrudim – Náhon, který začíná svůj tok jen pár kroků od zimního stadionu, pokračuje svým tokem přes letní plovárnu a rozlévá do „rybníku“ u stadionu...Celý článek »
vydáno před 3 roky 4 týdny
Chrudim – Sportovním areálům městští zastupitelé na svém posledním jednání kývli na rozpočtovou změnu. Původně chtěl Luděk Marousek, šéf sportovišť,...Celý článek »
vydáno před 3 roky 20 týdnů
Chrudim – O modernizacích v prostorách krytého plaveckého bazénu, které přicházejí za pět minut dvanáct, Chrudimské noviny již informovaly. Krom...Celý článek »
vydáno před 3 roky 45 týdnů
Chrudim - „Včera bylo pozdě,“ tak obvykle reagují oslovení návštěvníci krytého bazénu na informaci, že se Sportovní areály Města Chrudim po letech...Celý článek »
vydáno před 4 roky 19 týdnů
Chrudim - Nelze se zavděčit všem. O této staré a dobře známé pravdě se opět přesvědčil šéf městských sportovišť Luděk Marousek. Na jedné straně si...Celý článek »