Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 2°C
Pozítří: 1°C
vydáno před 1 rok 33 týdny
Chrudim – Pro mnohé jde jen o oblíbenou zkratku, zaměstnanci Vodafonu však tudy pravidelně cestují do práce. Železniční přejezd v Průmyslové ulici se...Celý článek »
vydáno před 1 rok 33 týdny
Chrudim/Slatiňany – Rekonstrukce železničního přejezdu u městečka v sousedství Chrudimě proběhla před čtyřmi lety. Už po jejím skončení začali řidiči...Celý článek »
vydáno před 2 roky 28 týdnů
Chrudim – Předražená cyklostezka, kterou kolaři ve velké míře spíše ignorují dostane v těchto dnech svou finální podobu. Začíná totiž stavba...Celý článek »
vydáno před 2 roky 34 týdny
Chrudim – Cyklostezek v kopcovitém reliéfu města není nikdy dost. Co na tom, že někteří kolaři suverénně nevyužívají ty, které již existují a v...Celý článek »
vydáno před 4 roky 26 týdnů
Chrudim - Čtvrtek 26. května byl událostmi nabitý den, v němž se strážníci místní městské policie prakticky nezastavili. Pojďme se podívat na...Celý článek »
vydáno před 4 roky 38 týdnů
Chrudim - Mimořádná sněhová nadílka pořádně zkomplikovala dopravu ve městě, když nepojízdná auta ucpala některé větší dopravní tepny. Výrazným...Celý článek »
vydáno před 4 roky 39 týdnů
Chrudim - V letních měsících řidiče pořádně potrápila uzavírka železničního přejezdu v ulici Obce Ležáků. Ta se časem proměnila na omezení s dopravní...Celý článek »
vydáno před 5 let 5 týdnů
Chrudim - Sotva si řidiči zvykli, že u železničního přejezdu v ulici Obce Ležáků nestojí už dopravní značka „Stůj, dej přednost v jízdě“ ani Policie...Celý článek »
vydáno před 5 let 7 týdnů
Chrudim - Chodci ve městě nemají pokaždé na růžích ustláno. Chodníky zaplavuje zanedbaná zeleň a mnohde se nedá projít bez použití speciálního...Celý článek »
vydáno před 5 let 8 týdnů
Chrast - Policisté zjišťovali okolnosti nehody, při které řidič autobusu přišel o zpětné zrcátko. K události došlo na chrasteckém náměstí....Celý článek »