Chrudimské noviny

Dnes: 21°C
Zítra: 24°C
Pozítří: 18°C
vydáno před 8 týdnů 4 dny
Kunětická hora – Že v jednoduchosti je krása, ukazuje amatérské video, které během dvou dnů zhlédlo už přes pět tisíc lidí. Nabízí malou vstupní...Celý článek »
vydáno před 14 týdnů 1 den
Kunětická hora – Na hradě Kunětická hora se připravuje nový prohlídkový okruh v dlouho nepřístupné západní Jurkovičově části hradu, která byla...Celý článek »
vydáno před 2 roky 45 týdnů
Staré Hradiště - Nechte se pozvat na 6. ročník Kunětického vinobraní, které se uskuteční v sobotu 15. září v podhradí a přímo v areálu hradu. Od...Celý článek »
vydáno před 4 roky 48 týdnů
Kunětická hora - Unikátní běžecká pětidílná akce Běžíme na hrad, propojující regulérní běžecký krosový seriál s aktivitami pro celé rodiny s...Celý článek »
vydáno před 6 let 1 týden
Kunětická hora - Už 11. ročník festivalu České hrady.cz pokračuje v pátek 24. a v sobotu 25. července na nedaleké Kunětické hoře....Celý článek »
vydáno před 6 let 2 týdny
Kunětická hora - V neděli 19. července si na známém hradě formou dialogu dvou historických postav připomeneme skutečnou událost z 22. července...Celý článek »
vydáno před 7 let 9 týdnů
Kunětická hora - Pravidelná letní scéna Východočeského divadla Pardubice uvádí v pátek 30. května,v sobotu 31. května a v neděli 1. června na rondelu...Celý článek »
vydáno před 8 let 1 týden
Kunětická hora - V pátek 26. a v sobotu 27. července bude v amfiteátru pod Kunětickou horou probíhat hudební festival...Celý článek »
vydáno před 8 let 17 týdnů
Ráby - Janu Pokornému známému z televizní reality show „Farmář hledá ženu“ shořel srub. Farma, kterou pod Kunětickou horou obhospodařoval,...Celý článek »
vydáno před 8 let 26 týdnů
Kunětická hora/Pardubice - Na tísňové lince operačního střediska městské policie se ozval muž, který žádal o pomoc, když se zřítil do hluboké...Celý článek »