Chrudimské noviny

Dnes: 27°C
Zítra: 26°C
Pozítří: 26°C
vydáno před 1 rok 50 týdnů
Chrudim – Obchvat města, který čeká na své dokončení, v posledních dnech doslova přitahuje vážné nehody. Poté, co zde bouralo několik aut v minulém...Celý článek »
vydáno před 2 roky 22 týdny
Chrudim/Pardubice - „Rychlodráha“ spojující krajské město a druhé největší město Pardubického kraje, je místem, na němž pro některé řidiče neplatí...Celý článek »
vydáno před 4 roky 26 týdnů
Chrudimsko – Překvapivou informaci teď zveřejnili státní policisté. Jedná se o statistiku dopravních nehod. Loňský rok 2016 byl co do jejich počtu...Celý článek »
vydáno před 4 roky 29 týdnů
Chrudim – K překvapení mnohých řidičů i chodců, dorazila v lednu zima i do druhého největšího města Pardubického kraje. Sněžení a silný vítr udělal...Celý článek »
vydáno před 4 roky 46 týdnů
Chrudim/Kočí - K velmi závažné dopravní nehodě došlo v pondělí 5. září v zatáčce nad obcí Kočí. Jedná se o místo, kde řidiči pravidelně podceňují své...Celý článek »
vydáno před 4 roky 52 týdny
Podlažice - Mladý život si vyžádala vážná dopravní nehoda u obce Podlažice. Neštěstí se stalo v místech, kde již několik křížků umístěných na...Celý článek »
vydáno před 8 let 33 týdny
Bukovina/Lázně Bohdaneč/Zámrsk - Sníh pokrývající od časných ranních hodin silnice na celém Pardubicku potrápil nejednoho řidiče. Mnohde se tvořilo...Celý článek »
vydáno před 8 let 40 týdnů
Lažany/Předhradí - Dnes v 18.25 hodin přijalo operační středisko chrudimské policie oznámení o smrtelné dopravní nehodě. Dva muži jedoucí na...Celý článek »