Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 3 roky 28 týdnů
Pardubice – V pondělí se zavřou v Pardubickém kraji na 14 dní střední školy, ale nikdo neví, jak bude vše pokračovat. S řešením, jak vyzrát nad touto...Celý článek »
vydáno před 5 let 44 týdny
Chrudim – Ve čtvrtek 7. června neměli strážníci právě jednoduchou službu. Vedro k padnutí a výjezdů, že by je člověk skoro nespočítal. Krom obvyklých...Celý článek »
vydáno před 8 let 6 týdnů
Chrudim - Význam nových technologií roste s tím, jak se vyvíjí české legislativní prostředí. O tom, že aplikace na míru mohou podnikatelům významně...Celý článek »
vydáno před 8 let 12 týdnů
Chrudim - Senior rezidence sídlící Na Kopečku stačila už přijmout první klienty a nyní se personál připravuje na Den otevřených dveří. Veřejnost tak...Celý článek »
vydáno před 8 let 30 týdnů
Chrudim - O víkendu byla pro návštěvníky zpřístupněna mimo jiné i zdejší policejní budova zvláště pak ta část, kde se v minulosti nacházela...Celý článek »
vydáno před 8 let 48 týdnů
Chrudim - V příštím týdnu se otevřou brány Chrudimské nemocnice každému, kdo bude mít zájem se seznámit s chodem největšího zdravotnického...Celý článek »
vydáno před 9 let 30 týdnů
Chrudim - Nejen Den otevřených památek, ale i pěkné počasí vylákalo k prohlídce historických míst Chrudimě stovky lidí. Jindy liduprázdné...Celý článek »
vydáno před 10 let 7 týdnů
Chrudim - Mobilní operátor Vodafone ohlásil úřadu práce na první dvě letošní čtvrtletí snižování počtu svých zaměstnanců. Dohromady se chystá v...Celý článek »
vydáno před 10 let 12 týdnů
Třemošnice - Sobotní den otevřených dveří v třemošnickém učilišti dokázal, že úvahy vedoucí k jeho sloučení s chrudimskou průmyslovkou...Celý článek »
vydáno před 11 let 20 týdnů
Chrudim - Mobilní operátor Vodafone se chce v příštím roce zbavit necelých dvou stovek svých zaměstnanců, které hodlá převést pod...Celý článek »