Chrudimské noviny

Dnes: 31°C
Zítra: 31°C
Pozítří: 32°C
vydáno před 1 rok 18 týdnů
Chrudim – Milovníky virtuálních výprav do dalekých zemí zveme v pondělí 24. února na  cestopisné pásmo Kateřiny a Miloše Motani. Cílem bude...Celý článek »
vydáno před 1 rok 34 týdny
Heřmanův Městec - Nejnovější multimediální diashow manželů Motani o jejich cestě po Malajském poloostrově a ostrově Borneo uvidíte ve čtvrtek 24....Celý článek »
vydáno před 2 roky 19 týdnů
Chrudim - Nejnovější fotograficko-filmovou projekci Kateřiny a Miloše Motani - FLORIDA & HAVAJ NA HAVAJI uvidíte v Městském kině v...Celý článek »
vydáno před 3 roky 19 týdnů
Chrudim - Vydejte se na tajemný výlet po Namibii. Filmovou produkci Kateřiny a Miloše Motani máte možnost prožít ve čtvrtek 8. února od 18 hodin v...Celý článek »
vydáno před 4 roky 19 týdnů
Chrudim - Po delší odmlce se Kateřina a Miloš Motani vracejí do našeho Městského kina, kde vás v pondělí 6. února v 18 hodin pozvou na...Celý článek »
vydáno před 5 let 1 týden
Heřmanův Městec - Nejnovější fotograficko-filmová projekce manželů Motani z jejich cesty napříč severním Thajskem je na programu Kina Mír ve čtvrtek...Celý článek »
vydáno před 7 let 1 týden
Heřmanův Městec - Další z cestovatelských večerů je pořádán v sále kina v pátek 15. listopadu v 18 hodin. S Kateřinou a Milošem Motani...Celý článek »