Chrudimské noviny

Dnes: -2°C
Zítra: -4°C
Pozítří: -4°C
vydáno před 32 týdny 1 den
Chrudim – Město nad Chrudimkou není spojeno jen s loutkami, zázračným obrazem a náměstím, z nějž se vyjíždí po silnici opatřené schody. Patří k němu...Celý článek »
vydáno před 1 rok 5 hodin
Chrudim – Město je známé svou velkou populací havranů. Někteří místní obyvatelé však těmto opeřencům nemohou přijít na jméno, protože jim svým...Celý článek »
vydáno před 2 roky 1 týden
Chrudim – Sucho a enormní vedro těší asi jen milovníky vodních radovánek. Ve městě však toto extrémní počasí často lidem život spíše znepříjemňuje....Celý článek »
vydáno před 2 roky 33 týdny
Chrudim – Před dvěma lety se vedení města z řad politiků i úředníků dušovalo, že prohrabovat obsah popelnice rozhodně nikdy nebude. Opak je však nyní...Celý článek »
vydáno před 2 roky 47 týdnů
Chrudim – Po skončené rekonstrukci „Bronxu“ pod nádražím mnozí jen nevěřícně hleděli. V ulici Čs. armády zmizelo několik parkovacích míst, objevily...Celý článek »
vydáno před 5 let 28 týdnů
Chrudim - Situace v lokalitě pod nádražím, konkrétně v ulicích Čs. armády a Přemysla Otakara, nenechává řadu místních obyvatel v klidu...Celý článek »
vydáno před 5 let 30 týdnů
Chrudim - V tomto týdnu došlo k předčasnému předání opravené ulice Přemysla Otakara do užívání. Přestože se radnice dušuje, že zde ještě...Celý článek »
vydáno před 5 let 33 týdny
Pardubice - Pozorný obyvatel sídliště Dubina upozornil strážníky, že u popelnic objevil takřka tři desítky balení léků. Jak se ukázalo, šlo o...Celý článek »
vydáno před 5 let 45 týdnů
Chrudim - Slibovaná rekonstrukce chodníků v okolí chrudimského „Bronxu“ byla zahájena v úterý 3. března. Město by zde mělo opravit několik...Celý článek »
vydáno před 5 let 48 týdnů
Chrudim - S blížím se jarem se přibližuje i plánovaná rekonstrukce chodníků, veřejného osvětlení a silnic v takzvané „lokalitě IPRM“. Jde...Celý článek »