Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 10 let 38 týdnů
Chrudim - Další zápas, další debakl. Je to písnička, která se hraje stále a stále dokola. Era-Pack si tentokrát smlsl na pardubickém Torfu a...Celý článek »
vydáno před 11 let 1 týden
Pardubice - Až nečekaně napínavé utkání se odehrálo v pardubické hale, kde místní Torf přivítal chrudimský Era-Pack. Nakonec však favorit duel zvládl...Celý článek »
vydáno před 11 let 46 týdnů
Chrudim - Přesně před pěti dny Era-Pack ve finále Českého poháru doslova zničil Bohemians 1905 a tuto neděli si smlsl na dalším pražském soupeři....Celý článek »
vydáno před 11 let 47 týdnů
Chrudim - První titul v roce 2012 by si již zítra mohli připsat futsalisté chrudimského Era-Packu! Chrudim totiž zajíždí do Prahy na finále Poháru...Celý článek »
vydáno před 3 týdny 6 dnů
Mělník – Sedmé kolo 1. futsal ligy zaválo v pátek večer futsalisty FK Chrudim do města nad soutokem Labe a Vltavy. V hale Gymnázia Jana Palacha v...Celý článek »
vydáno před 4 týdny 4 dny
Chrudim – Před utkáním 6. kola 1. futsal ligy pohled na tabulku naznačoval, že by střetnutí mezi domácím FK Chrudim a hostujícím Helasem Brno mělo...Celý článek »
vydáno před 6 týdnů 1 den
Plzeň – Úterní čtvrtfinále Poháru SFČR přineslo bitvu gigantů českého futsalu, v níž měli v plzeňské hale Lokomotivy více ze hry Chrudimští. Bohužel...Celý článek »
vydáno před 8 týdnů 5 dnů
Heřmanův Městec – Futsalisté Chrudimi zvládli utkání 4. kola 1. futsal ligy proti Slavii Praha a připsali si do tabulky další tři body za výhru 6:3....Celý článek »
vydáno před 10 týdnů 2 dny
Chrudim – Jednou ze tří posil, které přišly před letošní sezonou do týmu FK Chrudim, je futsalový reprezentant České republiky Radim Záruba. Do...Celý článek »
vydáno před 11 týdnů 4 dny
Heřmanův Městec − Futsalisté FK Chrudim zvládli první domácí utkání letošní sezony úspěšně a nakonec si i s chutí zastříleli. Proti nováčkovi...Celý článek »