Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 7 let 46 týdnů
Chrudim - „Fiasko, ostuda, propadák,“ tato a podobná slova se teď derou na mysl každému, kdo sleduje veřejnou sbírku na restaurování opony místního...Celý článek »
vydáno před 5 let 33 týdny
Chrudim – Regionální muzeum je sice institucí, kterou zřizuje a platí Pardubický kraj, přesto se její činnost těsně dotýká především života ve městě...Celý článek »
vydáno před 7 let 1 týden
Chrudim - Jakkoliv se zdálo, že chrudimská opona se restaurování nikdy nedočká, protože sbírka na její opravu připomínala fiasko, přichází nyní...Celý článek »
vydáno před 6 týdnů 4 dny
Chrudim – V Regionálním muzeu Chrudim bude od 10. listopadu k zhlédnutí výstava obrazů svrateckého malíře Vysočiny Jana Odvárky. Výstava je...Celý článek »
vydáno před 11 týdnů 1 den
Chrudim – Starosta František Pilný (ANO 2011) by zdánlivě vyřešil kauzu Hotelu Bohemia tím, že by kvůli jeho získání do vlastnictví města prodal...Celý článek »
vydáno před 12 týdnů 5 dnů
Chrudim – V Regionálním muzeu Chrudim bude koncem září končit výstava s názvem Středověké hry. Ve čtvrtek 7. září k tomuto tématu...Celý článek »
vydáno před 29 týdnů 5 dnů
Chrudim – Výstava, která odhalí zajímavá překvapení o řece Chrudimce, byla otevřena v Regionálním muzeu Chrudim a bude zde až do 2. července....Celý článek »
vydáno před 1 týden 5 dnů
Chrudim – Regionální muzeum v Chrudimi připravilo menší výstavu s názvem Zápalkové retroetikety. Filumenie je obor orientovaný na...Celý článek »
vydáno před 43 týdny 4 dny
Chrudim – Ještě do neděle 12. února máte možnost nahlédnout do díla akademické malířky Věry Vovsové. Výstava k 110. výročí jejího narození probíhá v...Celý článek »
vydáno před 49 týdnů 6 dnů
Chrudim – Regionální muzeum připravilo tento měsíc expozici, která návštěvníky seznámí s historií vějířů z období od konce 18. století do...Celý článek »