Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 4 roky 48 týdnů
Chrudim - Pohádku pro děti připravil Loutkářský soubor Ahoj ve spolupráci se souborem Amigos Chrudim na neděli 25. února. Koňskou červenou Karkulku a...Celý článek »
vydáno před 48 týdnů 1 den
Chrudim – Loutkářský soubor Ahoj zve všechny děti a jejich rodiče na rodinné loutkové divadlo s výstavou. Vše je připraveno na setkání ve...Celý článek »
vydáno před 2 roky 46 týdnů
Chrudim – Na Malé scéně Divadla Karla Pippicha se v sobotu 14. března v 17 hodin představí spolek Ty-Já-tr Slatiňany. Divadelní hra s ...Celý článek »
vydáno před 3 roky 15 týdnů
Chrudim - Ve středu 16. října v 17 hodin se na Malé scéně Divadla Karla Pippicha odehraje loutkové představení Kašpárek a Stach.  Z ...Celý článek »
vydáno před 3 roky 39 týdnů
Chrudim - Na nedělní odpoledne 28. dubna si Loutkářský soubor Ahoj připravil pohádku pro děti o Kašpárkovi v Sokole. Představení začíná na Malé...Celý článek »
vydáno před 3 roky 43 týdny
Chrudim - Loutkářský soubor Ahoj připravil pro naše nejmenší novou pohádku o vodnících a strašidlech. Na Malé scéně Divadla Karla Pippicha si ji...Celý článek »
vydáno před 3 roky 50 týdnů
Chrudim - Ve středu 13. února v 17 hodin uvidíte na Malé scéně Divadla Karla Pippicha výpravné pohádkové představení Divadýlka Mrak. Pohádka s...Celý článek »
vydáno před 4 roky 12 týdnů
Chrudim - V neděli 4. listopadu se mohou děti těšit hned na dvě pohádková představení. V 10 hodin dopoledne Tomáš a Tereza Machkovi, z...Celý článek »
vydáno před 4 roky 14 týdnů
Chrudim – Na sobotní rybí jarmark, kde jsme mohli vidět naživo zástupce vodní říše, navazuje i Vodnická pohádka. Divadýlko Mrak ji uvádí v pondělí 22...Celý článek »
vydáno před 4 roky 46 týdnů
Chrudim - Pohádky pro děti budou od prvního dne prázdnin zpříjemňovat dětem volné chvíle. Tak jako i v minulých letech pro ně Chrudimská beseda...Celý článek »