Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 7 let 39 týdnů
Chrudim - Další plánovací setkání se chystá v Městském parku. Úředníci společně s politky by zde rádi zjistili, co dál s těmito bývalými „Leninovy...Celý článek »
vydáno před 23 hodiny 3 min
Chrudim – Po čtyřletém váhání ve městě Chrudim konečně schválili záměr na vybudování discgolfového hřiště v Městském parku. To je dobrá...Celý článek »
vydáno před 2 týdny 2 dny
Chrudim – Sbírka na platformě Startovač už trvá dva týdny, přes víkend se ale stalo něco nečekaného. Co ještě chybí k realizaci discgolfového...Celý článek »
vydáno před 4 týdny 2 dny
Chrudim – Město Chrudim už zveřejnilo adresný záměr pronajmout část pozemku pro umístění košů na discgolf v Městském parku. Ještě zbývá vybrat peníze...Celý článek »
vydáno před 10 týdnů 1 den
Chrudim – Radní na tento rok už schválili akční plán zlepšování procesu místní Agendy 21 a zároveň vzali na vědomí vyhodnocení z minulého...Celý článek »
vydáno před 24 týdny 22 hodiny
Chrudim – V době, kdy umístění košů na discgolf ještě nic nestálo v cestě, stavělo se hlasování zastupitelů města Chrudim vždy proti tomuto záměru....Celý článek »
vydáno před 29 týdnů 5 dnů
Chrudim – Kdo občas sleduje chrudimskou komunální politiku, ten možná zaznamenal v internetovém prostoru i bulvární článek, ve kterém se používají v...Celý článek »
vydáno před 44 týdny 6 dnů
Chrudim – Vynese kandidáty SNK-ED jejich dosavadní působení na hlavní příčky oblíbenosti u voličů Chrudimi? Po e-mailových schránkách už sice...Celý článek »
vydáno před 48 týdnů 2 dny
Chrudim – Nápis v Myší díře je jen jedním z mnoha. Stojí za připomenutí, že nejmenovaná politická strana lákala voliče na to, že chce podporovat...Celý článek »
vydáno před 1 týden 2 dny
Chrudim – Zastávka na Podhůře by se měla stát po letech nezájmu ze strany města novou kulturní památkou a spolu s ní i Městský park v Chrudimi, jak...Celý článek »