Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 2°C
Pozítří: 2°C
vydáno před 1 rok 11 týdnů
Chrudim – Hádka o schůdky do bazénu. I tak se dá nazvat výměna názorů mezi tiskovým mluvčím radnice Alešem Prokopcem a městským zastupitelem Jiřím...Celý článek »
vydáno před 2 roky 32 týdny
Chrudim – Změna způsobu, jakým se v centru města platí za parkování, přinesla mnohá pozitiva. Město sice po několika týdnech zrušilo možnost hradit...Celý článek »
vydáno před 3 roky 49 týdnů
Chrudim – Trhy a jarmarky, jež pořádá město na Resselově náměstí, připomínají často mnoho variací na stále stejné téma. Problematice se Chrudimské...Celý článek »
vydáno před 4 roky 29 týdnů
Chrudim - Parků ve městě se nachází hned několik a radnice se postupně snaží uvádět jejich mnohdy dost tristní stav do podoby, která by nevzbuzovala...Celý článek »
vydáno před 4 roky 34 týdny
Chrudim - Diskuse, na níž ve čtvrtek zvaly politické špičky místní sociální demokracie, přilákala do velkého zasedacího sálu v budově městského úřadu...Celý článek »
vydáno před 4 roky 34 týdny
Rekordní čtenost a stovky diskusních příspěvků. To je výsledek aprílového článku o uprchlících ve městě.Celý článek »
vydáno před 4 roky 34 týdny
Chrudim - Po čtvrtečním jednání politických špiček města a ministra vnitra České republiky Milana Chovance (ČSSD) je jasno. Do druhého největšího...Celý článek »
vydáno před 4 roky 47 týdnů
Chrudim - Svátkem Tří králů tradičně končí doba vánoční a také začíná akce, která se rok od roku těší větší oblibě. Tříkrálovou sbírku pořádá...Celý článek »
vydáno před 4 roky 48 týdnů
Chrudim - Všichni obyvatelé města si teď nemohli nevšimnout, že jim do schránek dorazil něco barevného a zcela nového. Nejedná se o reklamní leták...Celý článek »
vydáno před 5 let 7 týdnů
Chrudim - Trochu jiný pohled na uprchlickou krizi, která sužuje Evropu, chce nabídnout akce, kterou v neděli 11. října ve tři čtvrtě na deset pořádá...Celý článek »