Chrudimské noviny

Dnes: 0°C
Zítra: -5°C
Pozítří: -5°C
vydáno před 6 let 49 týdnů
Chrudim - Na muže, který „v barvách“ Technických služeb brázdí město na čtyřkolce a sbírá psí exkrementy, si Chrudimáci už zvykli. Ne každý je ale s...Celý článek »
vydáno před 7 let 37 týdnů
Pejskaři přišli po letech, prý z úsporných důvodů, za třináct stovek ročně o papírové sáčky a když už posbírají psí hovínka do těch igelitových...Celý článek »
vydáno před 7 let 37 týdnů
Chrudim - Nedostatek odpadkových košů se majitelů psů dotýká více než kohokoli jiného. Vyvenčit čtyřnohého miláčka totiž znamená bloudit často...Celý článek »
vydáno před 8 let 20 týdnů
Chrudim - V pondělí po 13. hodině volala strážníkům obyvatelka domu v Jiráskově ulici a stěžovala si na svou sousedku. Vzala jí vodítko na...Celý článek »
vydáno před 8 let 28 týdnů
Chrudim - V neděli před 23. hodinou si strážníkům stěžovalaoznamovatelka, že jí a jejímu příteli  soused hrubě nadává, protože jim doma...Celý článek »
vydáno před 8 let 30 týdnů
Sáčky na psí hovínka z ulic zmizely, pro ty igelitové musíme na radnici. Jejich příděl však počítá s tím, že každý pejsek v Chrudimi vykoná denně...Celý článek »
vydáno před 8 let 35 týdnů
Slatiňany - V pátek po půl osmé večer přijali strážníci oznámení od ženy ze Slatiňan, že jejich sousedka sprostě nadává její rodině.  Strážníci...Celý článek »
vydáno před 8 let 36 týdnů
Chrudim - V úterý před půl devátou večer byli strážníci voláni do ulice Přemysla Otakara. Odehrávala se zde vzájemná slovní rozepře mezi sousedy. Obě...Celý článek »
vydáno před 8 let 1 týden
Chrudim - Město se rozhodlo nahradit papírové sáčky pro pejskaře levnějšími igelitovými pytlíky. Navíc nebudou volně jako doposud k dispozici na...Celý článek »