Chrudimské noviny

Dnes: 0°C
Zítra: 3°C
Pozítří: 4°C
vydáno před 5 let 1 týden
Pardubice - Krajská volební konference ČSSD Pardubického kraje (PK) o víkendu rozhodla, že se novým krajským předsedou sociální demokracie stane...Celý článek »
vydáno před 7 let 4 týdny
Chrudim - Znovuzvolený poslanec sociální demokracie, kterého podruhé za sebou vyneslo do poslaneckých lavic kroužkování voličů, Jan Chvojka, je...Celý článek »
vydáno před 7 let 13 týdnů
Chrudim - Předčasné ambice nejspíš poškodily chrudimského poslance a městského zastupitele Jana Chvojku při sestavování kandidátky sociální...Celý článek »
vydáno před 7 let 14 týdnů
Pardubice - Krajská sociální demokracie si vybrala lídra pro příští parlamentní volby v Pardubickém kraji. Stal se jím dlouholetý starosta Holic...Celý článek »
vydáno před 8 let 46 týdnů
Pardubice - Náměstek hejtmana Jan Tichý (ČSSD) se chce v nadcházejících krajských volbách stát lídrem kandidátky sociální demokracie v...Celý článek »
vydáno před 25 týdnů 1 den
Včera jsem napsal po shlédnutí Otázek Václava Moravce poslanci a zároveň vystupujícímu Janu Chvojkovi dopis v SZ, a protože mi neodpověděl, pokusím...Celý článek »
vydáno před 3 roky 23 týdny
Chrudim – Politická situace ve městě připomíná svým ospalým nicneděláním charakter provinčního města za starého Rakouska – Uherska. Na podzim jsou...Celý článek »
vydáno před 3 roky 25 týdnů
Chrudim – Muzeum barokních soch by mělo být pro město výkladní skříní, vzorem, jak pečovat o kulturní dědictví zanechané předky. Již před pěti lety...Celý článek »
vydáno před 3 roky 50 týdnů
Chrudim – Jak slíbil, tak také udělal. Jan Chvojka (ČSSD) se stal ministrem bez portfeje a v souvislosti s touto novou funkcí také složil mandát...Celý článek »
vydáno před 4 roky 2 týdny
Chrudim/Praha – V souvislosti s nedávno skončenými volbami do krajských zastupitelstev a také části senátu, uvažuje předseda ČSSD Bohuslav Sobotka o...Celý článek »