Chrudimské noviny

Dnes: 12°C
Zítra: 12°C
Pozítří: 15°C
vydáno před 8 let 45 týdnů
Bukovina/Lázně Bohdaneč/Zámrsk - Sníh pokrývající od časných ranních hodin silnice na celém Pardubicku potrápil nejednoho řidiče. Mnohde se tvořilo...Celý článek »
vydáno před 2 roky 10 týdnů
Chrudim – Obchvat města, který čeká na své dokončení, v posledních dnech doslova přitahuje vážné nehody. Poté, co zde bouralo několik aut v minulém...Celý článek »
vydáno před 2 roky 34 týdny
Chrudim/Pardubice - „Rychlodráha“ spojující krajské město a druhé největší město Pardubického kraje, je místem, na němž pro některé řidiče neplatí...Celý článek »
vydáno před 3 roky 3 týdny
Pardubice - Letní období definitivně skončilo a do zimního je ještě daleko. Přesto krajští radní na svém pondělním jednání projednali...Celý článek »
vydáno před 4 roky 38 týdnů
Chrudimsko – Překvapivou informaci teď zveřejnili státní policisté. Jedná se o statistiku dopravních nehod. Loňský rok 2016 byl co do jejich počtu...Celý článek »
vydáno před 4 roky 40 týdnů
Pardubice – Se zimou a bohatou sněhovou nadílkou, která zasypala Českou republiku, se vypořádávala v uplynulých dnech také Správa a ...Celý článek »
vydáno před 5 let 6 týdnů
Chrudim/Kočí - K velmi závažné dopravní nehodě došlo v pondělí 5. září v zatáčce nad obcí Kočí. Jedná se o místo, kde řidiči pravidelně podceňují své...Celý článek »
vydáno před 5 let 11 týdnů
Podlažice - Mladý život si vyžádala vážná dopravní nehoda u obce Podlažice. Neštěstí se stalo v místech, kde již několik křížků umístěných na...Celý článek »
vydáno před 6 let 7 týdnů
S dopravními nehodami ve městě a jeho blízkém okolí se roztrhl pytel. A nejde, bohužel, jen o pomačkané plechy a pár škrábanců. Svým životem...Celý článek »
vydáno před 8 let 1 týden
Lažany/Předhradí - Dnes v 18.25 hodin přijalo operační středisko chrudimské policie oznámení o smrtelné dopravní nehodě. Dva muži jedoucí na...Celý článek »