Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 5 let 12 týdnů
Jirny - Chrudimským fotbalistům v letošním ročníku České fotbalové ligy příliš štěstí nepřeje. Po důležité domácí výhře nad celkem Převýšova...Celý článek »
vydáno před 5 let 48 týdnů
Chrudim - Zápy a Jirny. Dvě vesničky nedaleko od sebe. Dvě mužstva, která v loňské sezóně okupovala čelní příčky ČFL a také dva týmy, které si v...Celý článek »
vydáno před 6 let 9 týdnů
Chrudim - Velké fotbalové dopoledne zažil chrudimský záložník Ondřej Kesner, jehož dvě branky pomohly před kvalitní návštěvou na stadionu Za...Celý článek »
vydáno před 7 let 9 týdnů
Chrudim - V závěrečném domácím zápase letošní třetiligové sezóny se fotbalisté MFK Chrudim radovali z tříbodového vítězství. Proti Jirnám se však...Celý článek »
vydáno před 8 let 17 týdnů
Chrudim - Jedno z velkých utkání se událo v sobotu na chrudimském stadionu Za Vodojemem, kam dorazily v tu dobu o skóre druhé Jirny. Rozhodnuto bylo...Celý článek »
vydáno před 8 let 46 týdnů
Jirny - Situace Chrudimi nevypadá po sedmi kolech vůbec růžově. Po prohře v Jirnách kleslo MFK na třinácté místo a v následujícím domácím zápase musí...Celý článek »
vydáno před 4 roky 7 týdnů
Chrudim - Třetiligové působení MFK Chrudim je definitivně u konce. Již jistý vítěz České fotbalové ligy se s vlastními fanoušky rozloučil...Celý článek »
vydáno před 4 roky 8 týdnů
Písek - Ač se zdálo, že mašina vedená trenérem Pavlem Jirouskem začala během jarní části sezóny ztrácet dech, když bylo potřeba, dokázala zapnout a...Celý článek »
vydáno před 4 roky 9 týdnů
Chrudim - Další krůček ke splnění stanoveného cíle udělali fotbalisté Chrudimi. Povinné vítězství proti jistému sestupujícímu z Čížové přineslo do...Celý článek »
vydáno před 4 roky 10 týdnů
Chrudim - Středeční vložené kolo přivedlo k chrudimskému Vodojemu celek Litoměřicka, který zde sehrál povedenou partii. Chrudimští sice podle...Celý článek »