Chrudimské noviny

Dnes: 3°C
Zítra: 5°C
Pozítří: 1°C
vydáno před 10 týdnů 14 hodin
Chrudim – Na pátek 26. listopadu je připraven koncert chrudimského Big bandu, který si pozval k účinkování populární Evu Burešovou. Hudební...Celý článek »
vydáno před 3 roky 8 týdnů
Chrudim - V pátek 30. listopadu v 19 hodin začíná ve Velkém sále Muzea podzimní koncert Big bandu. Můžete se těšit na jazzový i populární...Celý článek »
vydáno před 3 roky 42 týdny
Chrudim - Příjemnou atmosféru naladěnou tóny chrudimského Big bandu očekávejte v pátek 13. dubna od 19. hodin v Divadle Karla Pippicha....Celý článek »
vydáno před 4 roky 10 týdnů
Chrudim - Na pátek 24. listopadu připravila Chrudimská beseda vystoupení kapely Big band pod vedením Martina Profouse. Začátek programu, kde jako...Celý článek »
vydáno před 4 roky 16 týdnů
Chrudim – V rámci dotací, jež radnice pravidelně rozdílí mezi organizace a spolky působící na území města, došlo teď i na „Popelku“, kterou má být...Celý článek »
vydáno před 4 roky 42 týdny
Chrudim – Aprílové počasí se nám prohání za okny a mně nezbývá, než pokusit se vydolovat z tajných zdrojů něco málo k potenciálnímu programu na tento...Celý článek »
vydáno před 7 let 10 týdnů
Chrudim - Přijměte pozvání Chrudimské komorní filharmonie s dirigentem Martinem Profousem na tradiční setkání orchestrů - Chrudimské Rendez-vous....Celý článek »
vydáno před 7 let 42 týdny
Chrudim - Melodie klasického swingu v podání Big bandu Chrudim zazní v pátek 11. dubna v 19 hodin v Divadle Karla Pippicha. Hostem...Celý článek »
vydáno před 8 let 33 týdny
Chrudim - Na nádvoří slatiňanského zámku se koná v pátek 14. června již třetí koncert Chrudimské komorní filharmonie. Během večera, který začíná...Celý článek »
vydáno před 8 let 42 týdny
Chrudim - Na neděli 14. dubna je pro obdivovatele swingu a jazzu připraven koncert Big bandu Chrudim a jeho hostů. Večerní program začíná v 19...Celý článek »