Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 5 let 8 týdnů
Chrudim – Nadcházející víkend, páteční večer především, patří akci „Noc kostelů“. Tento projekt pochází původně z „kuchyně“ protestantů, kterým měl...Celý článek »
vydáno před 8 týdnů 2 dny
Chrudim – V pátek 24. května od 17 hodin můžete zažít XIX. ročník Chrudimské muzejní noci. Ke společné akci všech tří chrudimských muzeí se...Celý článek »
vydáno před 3 roky 7 týdnů
Chrudim – Program Noci kostelů 28. května 2021 v kostele Nanebevzetí Panny Marie bude zahájen v 17:30 vyzváněním na zvony....Celý článek »
vydáno před 3 roky 43 týdny
Chrudim – Než nás vláda opět zavře doma a dá hostinským poslední ránu z milosti, pojďme se ještě podívat, kam o nadcházejícím víkendu vyrazit....Celý článek »
vydáno před 4 roky 5 týdnů
Chrudim – Víkend slibuje počasí, které dá vzpomenout na tropická vedra a dusna. Bude zkrátka jako ve skleníku. Ideální počasí pro houby a každého,...Celý článek »
vydáno před 5 let 8 týdnů
Chrudim - V našem nejnovějším a atraktivním Muzeu barokních soch je na pátek 24. května od 18 do 23 hodin připraven bohatý program pro celou...Celý článek »
vydáno před 5 let 43 týdny
Chrudim – V neděli začne konečně skutečný, astronomický podzim. Nastává totiž podzimní rovnodennost. O 23. září se proto budou dny už jen zkracovat a...Celý článek »
vydáno před 5 let 48 týdnů
Chrudim – Vedra stále nekončí. Snad jen noc přináší trošku osvěžení, může-li si nebohý spáč dovolit luxus otevřeného okna. Trávit čas někde u vodní...Celý článek »
vydáno před 6 let 10 týdnů
Chrudim - V pátek 25. května od 19 hodin proběhne již XIV. ročník chrudimské muzejní noci. Společná akce všech tří chrudimských muzeí, Muzea...Celý článek »
vydáno před 7 let 6 týdnů
Chrudim – Kam o víkendu? To je otázka, která mnohé z nás pravidelně hlodá a kouše už od středy, kdy se láme týden. Nadcházející dva dny volna jsou ve...Celý článek »