Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 4 týdny 1 den
Chrudim – Práce na budoucím parkovišti  u obchvatu v ulici  Dr. Milady Horákové pro obyvatele protilehlého sídliště U Stadionu...Celý článek »
vydáno před 5 týdnů 2 dny
Chrudim – Jak je to ve skutečnosti s nehodovostí v nově měřeném úseku v chrudimské městské části Markovice, mohlo v Markovicích za posledních deset...Celý článek »
vydáno před 5 týdnů 2 dny
Pardubice – Jako by nestačilo, že v místě právě probíhá oprava silnice první třídy a s ní související zúžení ze čtyř pruhů na dva. Dnes ráno se u...Celý článek »
vydáno před 17 týdnů 5 dnů
Chrudimsko – Buď se na Chrudimsku začíná rozmáhat nový nešvar, nebo se policie až podezřele často zajímá zrovna o řidiče vozů značky Fabia....Celý článek »
vydáno před 18 týdnů 2 dny
Chrudimsko – Na silnici první třídy ve směru na Hrochův Týnec počítejte se zdržením u obce Nabočany. Odpoledne se tam střetla tři osobní auta....Celý článek »
vydáno před 19 týdnů 2 dny
Chrudimsko – Řidič pod vlivem vodky, aby prý zahnal únavu, jak vysvětloval policii, ujel několik hodin jízdy, než narazil do několika stromů a...Celý článek »
vydáno před 33 týdny 22 hodiny
Chrudimsko – Na první pohled šílenou nehodu, která se odehrála včera před čtvrt na čtyři odpoledne na silnici I/37 na křižovatce mezi Svídnicí a...Celý článek »
vydáno před 1 rok 26 týdnů
Chrudim – O akutní pomoc žádá policie svědky dopravní nehody, při které se střetla sanitka s osobním automobilem při průjezdu světelnou...Celý článek »
vydáno před 2 roky 24 týdny
Heřmanův Městec/Stojice – Ke kolizi na sněhu a neprůjezdnosti silnice I/37 došlo včera ve večerních hodinách za Stojicemi směrem na Holotín. Řidič...Celý článek »
vydáno před 2 roky 27 týdnů
Chrudim - V autobuse na lince číslo tři se v úterý 9. listopadu okolo půl čtvrté odpoledne zranila žena. Stalo se to vlivem prudkého zabrždění řidiče...Celý článek »