Chrudimské noviny

Dnes: 9°C
Zítra: 9°C
Pozítří: 9°C
vydáno před 7 týdnů 3 dny
Chrudim – Náměstí v pondělí zelo po většinu času prázdnotou. Na místě bylo připraveno jen pár desítek stoupenců Hnutí ANO 2011, starosta František...Celý článek »
vydáno před 10 týdnů 2 dny
Chrudim – Rallye Železné hory je jenom jedním z pěti závodů Českomoravského poháru rallye. Další rallye jiných pořadatelů se konají v různých koutech...Celý článek »
vydáno před 10 týdnů 3 dny
Chrudim – V sobotu večer řešili strážníci oznámení o napadení na Resselově náměstí. Jak to bylo ve skutečnosti a co za to, bude muset rozhodnout až...Celý článek »
vydáno před 10 týdnů 3 dny
Chrudim – Kdo má raději pohodu, upřednostňuje slušnost, pořádek a duchovní hodnoty, tomu se líbilo více na náměstí na atrakcích Lagronů. Ti, kdo ke...Celý článek »
vydáno před 13 týdnů 3 dny
Chrudim – Rada města se včera shodla, že když tradiční chrudimská pouť neproběhne, umožní konání alespoň pouťového jarmarku. Vše bude probíhat v...Celý článek »
vydáno před 14 týdnů 1 den
Chrudim – Místo u kašny, které je obehnané už skoro dva měsíce zábradlím, bude do dvou týdnů opraveno. Ve vzniklé šachtě našli pracovníci na první...Celý článek »
vydáno před 15 týdnů 18 hodin
Chrudim – „Já ty nuly mám tak rád,“ napsal šestého července na svůj facebook starosta města František Pilný (ANO 2011). Nenarážel na své kolegy ve...Celý článek »
vydáno před 16 týdnů 2 dny
Podobně absurdní situaci by nevymyslel ani mistr absurdního dramatu, bývalý, všemi milovaný prezident Václav Havel.Celý článek »
vydáno před 40 týdnů 1 hodina
Chrudim – Solit chodníky i silnice se zdá být nejsnazší cestou k odstranění napadaného sněhu a náledí. Chrudim se před několika lety vydala cestou...Celý článek »
vydáno před 40 týdnů 2 dny
Chrudim – O vizuálním smogu, kterým je nejen centrum města prakticky zamořeno, Chrudimské noviny informovaly již několikrát. Mezi své priority...Celý článek »