Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 12 týdnů 3 dny
Chrudim – Představenstvo Vodovodů a kanalizací Chrudim (VAK) a Vodárenské společnosti (VS) Chrudim se společně v tiskové zprávě s odstupem několika...Celý článek »
vydáno před 16 týdnů 5 dnů
Chrudim – Zatímco v roce 2021 informovala tisková zpráva občany, že žádný dramatický cenový nárůst se konat nebude, protože nastane navýšení o...Celý článek »
vydáno před 1 rok 10 týdnů
Praha/Chrudim/Hlinsko – Vodárenská společnost Chrudim, a. s., vypouští odpadní vody z čistírny odpadních vod v Hlinsku do povrchových vod toku...Celý článek »
vydáno před 1 rok 28 týdnů
Chrudim – V pondělí přišli lidé po roce uctít památku židovských obyvatel města, jejichž život za druhé světové války poznamenala nepochopitelná...Celý článek »
vydáno před 2 roky 10 týdnů
Chrudim – O tom, že komunikace mnoha státních i obecních institucí směrem k občanovi není úplně na nejlepší úrovni, nepochybuje asi nikdo. Místní...Celý článek »
vydáno před 2 roky 16 týdnů
Chrudim – Koncem listopadu představenstvo společnosti Vodovody a kanalizace Chrudim, a. s. (dále jen VaK Chrudim) schválilo finální ceny vodného a...Celý článek »
vydáno před 2 roky 37 týdnů
Chrudim/Podlažice – Vedení Vodárenské společnosti Chrudim, a. s., zveřejnilo radostnou zprávu. Díky vydatným dešťům z posledních dní zdroje pitné...Celý článek »
vydáno před 2 roky 45 týdnů
Chrudim – Kanalizaci místní část Medlešice potřebuje. To je zřejmý fakt. Minimálně pět let to také není žádným tajemstvím, jakkoli se do investice v...Celý článek »
vydáno před 2 roky 48 týdnů
Chrudim – Prakticky každá vodovodní síť má nějaké ztráty. Vinou bývá potrubí, které není z nejnovějších, a působí zde i další příčiny. Nejinak je...Celý článek »
vydáno před 3 roky 2 dny
Chrudim – Pirátská strana a její chrudimští zastupitelé již před volbami poukazovali na nevýhodnou situaci města, které je nuceno nakupovat vodu od...Celý článek »