Chrudimské noviny

Dnes: 12°C
Zítra: 12°C
Pozítří: 14°C
vydáno před 3 týdny 4 dny
Chrudim – Nebude to dlouho trvat a chrudimská knihovna vyhlásí amnestii. Amnestii pro všechny ne příliš pořádné nebo zapomnětlivé čtenáře, kterým se...Celý článek »
vydáno před 1 rok 4 týdny
Chrudim – Po roce se vrací oblíbený a vyhledávaný „Týden knihoven“. První říjnový týden tak bude ve Filištínské ulici patřit čtenářským amnestiím,...Celý článek »
vydáno před 3 roky 5 týdnů
Chrudim – Zbystřit by teď měli ti, jimž je místní knihovna druhým domovem. V rámci „Týdne knihoven“ je pro všechny milovníky čtení připravena celá...Celý článek »
vydáno před 4 roky 34 týdny
Chrudim - Každoročně jednou z nejoblíbenějších akcí, které pořádá místní Městská knihovna Chrudim, je výprodej starých knih z knihovního fondu. Za...Celý článek »
vydáno před 15 týdnů 13 hodin
Chrudim – O tom, že se chystá setkání úředníků a politiků s občany k diskusi o nové knihovně v Topolské ulici, Chrudimské noviny již informovaly....Celý článek »
vydáno před 25 týdnů 2 dny
Chrudim – Pod město spadá celá řada příspěvkových organizací, škol a školek. Jejich vedení se v průběhu let samozřejmě mění, i když většina ředitelů...Celý článek »
vydáno před 1 rok 12 týdnů
Chrudim - Každý čtvrtek od 10 hodin se setkávají malí i velcí v Městské knihovně, aby využili různorodou prázdninovou nabídku nadstavbových...Celý článek »
vydáno před 1 rok 52 týdny
Chrudim - Městská knihovna se letos opět zapojuje do sbírky ke Dni válečných veteránů. Kasičky naleznete od 1. do 10. listopadu v oddělení pro...Celý článek »
vydáno před 2 roky 22 týdny
Chrudim – Pondělní parno nepřidalo na náladě ani městským zastupitelům, ani veřejnosti, jež si do velké zasedací místnosti na Pardubické ulici našla...Celý článek »
vydáno před 2 roky 40 týdnů
Chrudim – Vzdělávání zdaleka nekončí maturitní zkouškou, nebo diplomem z vysoké školy. Stále větší popularitu získávají takzvané „akademie třetího...Celý článek »