Chrudimské noviny

Dnes: 0°C
Zítra: 1°C
Pozítří: 1°C
vydáno před 3 roky 49 týdnů
Chrudim – Konec roku klepe na dveře, je tedy třeba řádně se připravit na vstup do toho nového. Silvestr bývá poslední tečkou za vánočním nicneděláním...Celý článek »
vydáno před 9 let 48 týdnů
Chrudim - Na Resslově náměstí se během silvestrovského veselí sešly ze setrvačnosti desítky mladých adolescentů, přestože zde radnice žádnou oslavu...Celý článek »
vydáno před 9 let 48 týdnů
Chrudim - Tradiční půlnoční ohňostroj na Resslově náměstí, kterým Chrudimáci každoročně slavili 31. prosince příchod nového roku, se letos už podruhé...Celý článek »
vydáno před 11 týdnů 6 dnů
Chrudim – Jedenáctinásobný držitel Ceny Anděl v kategoriích Zpěvák roku a Zpěvák čtvrtstoletí Dan Bárta se skupinou Illustratosphere...Celý článek »
vydáno před 16 týdnů 3 dny
Chrudim – Pokaždé, než k nám světlo ze vzdálené hvězdy doletí, když pohlédneme na noční oblohu, díváme se do minulosti. Jestli si chcete navíc...Celý článek »
vydáno před 29 týdnů 6 dnů
Chrudim – Už v neděli  nadcházející sezónu koncertů na chrudimské půdě roku 2021 zdá se zahájila část z 61 členného symfonické orchestru z...Celý článek »
vydáno před 42 týdny 4 dny
Chrudim – V loňském roce, respektive již v tom letošním, se museli obyvatelé města obejít bez oficiálních oslav Silvestra. Zrušen byl tradiční...Celý článek »
vydáno před 47 týdnů 4 dny
Chrudim/Slatiňany – Minulý čtvrtek vyjížděli policisté místo oběda k pouliční hádce do Slatiňan. Ta některé všímavé spoluobčany natolik rozladila, že...Celý článek »
vydáno před 48 týdnů 4 dny
Chrudim – Město zveřejnilo 30. prosince strohou zprávu, že letos ohňostroj nebude. V ostatních městech je tomu podobně. Po dotazu Chrudimských novin...Celý článek »
vydáno před 1 rok 11 týdnů
Chrudim – Pořadatelé akcí to mají v době covidu velmi těžké, v Chrudimi dvojnásobě. V létě byla snaha uspořádat Chrudimskou pouť a...Celý článek »