Chrudimské noviny

Dnes: 17°C
Zítra: 18°C
Pozítří: 16°C
vydáno před 1 rok 15 týdnů
Chrudim – Neformální festival v Chrudimi založený pěvkyní Dagmar Peckovou se svého čtvrtého ročníku nevzdá. Milovníci hudby se dočkají na podzim...Celý článek »
vydáno před 2 roky 1 týden
Chrudim - Se zpožděním ale přece. Dlouhé rozhodování o pořádání dalšího pokračování festivalu, který si za své první dva ročníky získal množství...Celý článek »
vydáno před 2 roky 35 týdnů
Jak se chovat k dámě, může správný gentleman pochytit poměrně nesnadno. V době, kdy nám zuří feminismus postavený na hlavu, těžko hledat cestičku k...Celý článek »
vydáno před 2 roky 39 týdnů
Chrudim – Názory mezinárodně uznávané pěvkyně Dagmar Peckové na politickou scénu v České republice jsou dostatečně známé. Přesto se před volbami...Celý článek »
vydáno před 3 roky 1 týden
Chrudim – Nedobré vysvědčení místní cukrárně vystavila kamarádka operní divy a hlavní hvězdy festivalu Zlatá Pecka, Dagmar Peckové. Rodačka z...Celý článek »
vydáno před 3 roky 38 týdnů
Chrudim – Po skončení festivalu „Zlatá pecka“ nešetřili lokální politici chválou. Starosta města Petr Řezníček (SNK – ED) se dokonce nechal slyšet,...Celý článek »
vydáno před 4 roky 18 týdnů
Chrudim – Festival „Zlatá pecka“ je něčím, co by se mělo stát výkladní skříni kultury ve městě. Hlavním tahákem je samozřejmě mezzosopranistka Dagmar...Celý článek »
vydáno před 1 rok 3 týdny
Chrudim – Festival Zlatá pecka se uskuteční také letos. Sice se přesouvá až na listopad, přesto milovníci vážné i méně vážné hudby mohou počítat s...Celý článek »
vydáno před 1 rok 39 týdnů
Pardubice – Dokument Tvář Pardubického kraje nejen definuje symboly a zásady propagace kraje, ale je také jakousi výkladní skříní toho...Celý článek »
vydáno před 1 rok 50 týdnů
Pardubice/Chrudim - Festival Zlatá Pecka je už sice letos za námi, ale není na škodu si připomenout i jeho doprovodný projekt s názvem „Zlatá...Celý článek »