Chrudimské noviny

Dnes: 22°C
Zítra: 17°C
Pozítří: 20°C
vydáno před 2 roky 40 týdnů
Chrudim - Dvě domácí utkání chrudimských basketbalistů přinesla po jednom vítězství a jedné porážce. Proti Vysoké nad Labem svěřenci trenéra Popelky...Celý článek »
vydáno před 4 roky 37 týdnů
Kutná Hora / Chrudim - Druholigoví basketbalisté Chrudimi o posledním víkendu nedokázali ani jednou zvítězit a po dvou porážkách svoji skvělou pozici...Celý článek »
vydáno před 8 let 38 týdnů
Chrudim - Chrudimská gymnastika se o víkendu rozloučila s letošním sezónou na domácí půdě, když pátý turnaj pořádal právě Sokol. Našim gymnastkám se...Celý článek »
vydáno před 9 let 12 týdnů
Chrudim – Finálová série mezi Chrudimi a vysokoškoláky z Ostravy se za nepříznivého stavu 0:2 stěhovala na palubovku Darrenu, domácí museli...Celý článek »
vydáno před 9 let 17 týdnů
Jičín – Po prvním utkání, které chrudimští basketbalisté vyhráli, je nečekalo v Jičíně nic lehkého. Všechny spekulace se potvrdily, domácí zápas...Celý článek »
vydáno před 39 týdnů 10 min
Chrudim – Spolupráce s komunisty v Chrudimi sílí. ANO 2011, Piráti a Chrudimáci a komunisté společně přiklepli zakázku bez výběrového...Celý článek »
vydáno před 39 týdnů 1 den
Chrudim – O jednom jediném tématu, na nějž se, pravda, nalepila ještě mnohá další, dokázali městští zastupitelé v pondělí 2. listopadu jednat až do...Celý článek »
vydáno před 40 týdnů 1 den
Chrudim – O tom, že se radniční koalice bude v následujících letech přes současné relativně slušné hospodaření potácet ve finanční tísni, nepochybuje...Celý článek »
vydáno před 47 týdnů 6 dnů
Pardubický kraj/Holice – V pátek 28. srpna byla slavnostně otevřena nová moderní výjezdová skupina Rychlé zdravotnické pomoci (RZP) v Holicích....Celý článek »
vydáno před 1 rok 1 týden
Chrudim – Když město před lety od Sokolů získalo značně zanedbanou sportovní halu na Tyršově náměstí, bylo jasné, že jde do jisté míry o dar danajský...Celý článek »