Chrudimské noviny

Dnes: 6°C
Zítra: 5°C
Pozítří: 6°C
vydáno před 9 let 6 týdnů
Chrudim - Radní města se usnesli, že doporučí kolegům v zastupitelstvu na příštím veřejném zasedání schválit udělení cen Osobnost města Chrudim za...Celý článek »
vydáno před 6 dnů 17 hodin
Chrudim – Řady významných chrudimských osobností v těchto dnech opustil Miroslav Alexa. V roce 2012 vyhlášen Osobností města Chrudim v oblasti...Celý článek »
vydáno před 49 týdnů 4 dny
Chrudim – Udělování ocenění „Osobnost města Chrudim“ je každoročně poněkud rozpačité. Po dobu existence této diskutabilní soutěže, získal cenu kdekdo...Celý článek »
vydáno před 1 rok 49 týdnů
Chrudim – Město každoročně s jistými rozpaky uděluje hned několik cen, kterými chce odměnit některé ze svých výrazných osobností. Pravidelně se v...Celý článek »
vydáno před 1 rok 50 týdnů
Chrudim – Nestává se příliš často, aby se městští zastupitelé scházeli co měsíc. Začátek letošního roku je však výjimkou. Snad je vino několikrát...Celý článek »
vydáno před 2 roky 1 týden
Chrudim – Po letech rozpačitého přešlapování se při letošním udílení prestižního ocenění „Osobnost města Chrudim“ dočkají většinou žijící lidé. Tři...Celý článek »
vydáno před 3 roky 14 týdnů
Chrudim – Vybrat a ocenit každoročně „Osobnost města Chrudim“ bývá nesnadný úkol. Dvakrát nesnadný, protože druhou obdobnou cenou v Chrudimi je „Cena...Celý článek »
vydáno před 3 roky 43 týdny
Když jsem se na včerejší vernisáži dozvěděl o úmrtí Františka Nového, nejdříve jsem se šel přesvědčit na schody, kde vylepují parte. Nechtělo se mi...Celý článek »
vydáno před 3 roky 50 týdnů
Chrudim – Diskuse o podobě a především ocenění osobností města trvá už roky. Bezradnost, s níž radnice k udělování těchto cen každoročně přistupuje,...Celý článek »
vydáno před 4 roky 8 týdnů
Chrudim – Stane se udělování ocenění "Osobnost města Chrudim" pouze okrajovou záležitostí, v níž nakonec cenu získá i kníže Břetislav? V letošním...Celý článek »