Chrudimské noviny

Dnes: 10°C
Zítra: 10°C
Pozítří: 11°C
vydáno před 49 týdnů 4 dny
Třemošnice/Podhrádí – Vzdušnou čarou 15 kilometrů jihozápadně od města Chrudim se nachází zřícenina hradu Lichnice (Lichtenburk). V...Celý článek »
vydáno před 5 let 40 týdnů
Třemošnice - Kulturní komise města zahájí výstavní rok 2016 výstavou Přírodní zajímavosti Třemošnice a okolí. Vernisáž výstavy se koná 13....Celý článek »
vydáno před 6 let 14 týdnů
Třemošnice/Lichnice - V pátek 10. července v 18 hodin si můžete na Folkovém festivalu na náměstí v Třemošnici poslechnout folkové...Celý článek »
vydáno před 5 dnů 15 hodin
Třemošnice – Průmyslová zóna se změní na pozemky pro výstavbu rodinných domů? Občanská iniciativa části zastupitelů Třemošnice dokázala prosadit...Celý článek »
vydáno před 1 týden 4 dny
Třemošnice/Podhrádí – Ani pokud máte rádi Rollling Stones a jen tak vás něco neodradí, Hedvíkovské rokli se od pondělí 4. října raději vyhněte. Mohlo...Celý článek »
vydáno před 18 týdnů 11 hodin
Chrudim – Celá země se probírá z covidového oparu, snad za to může očkování, snad, a to spíše, celková promořenost společnosti. Kultura, sport a...Celý článek »
vydáno před 29 týdnů 4 dny
Chrudimsko/Hoješín – To není jen místo, kde sídlí jeptišky, ale dojíždějí sem z důvodu blízkosti Sečské přehrady i mnozí chataři. Víkendový pobyt v...Celý článek »
vydáno před 39 týdnů 3 dny
Chrudim/Třemošnice/Sezemice – Hasit celodřevěné chatky v tomto počasí je ohnivé peklo. Na vině je silný mráz, který vytváří z proudů vody prakticky...Celý článek »
vydáno před 1 rok 2 týdny
Třemošnice – Jiná stavba, stejný scénář. Zatímco se v Markovicích řešila kompostárna, v Třemošnici lidé z nové zástavby protestují proti stavbě...Celý článek »
vydáno před 1 rok 11 týdnů
Nasavrky – Od úterý  28. července do soboty 1. srpna se můžete účastnit keltského svátku Lughnasad, který probíhá po tyto dny v archeoparku...Celý článek »