Chrudimské noviny

Dnes: 9°C
Zítra: 11°C
Pozítří: 11°C
vydáno před 1 rok 34 týdny
Chrudim – Září nám začalo, léto nejspíše pomalu končí. Díky Bohu za déšť, který přináší tolik potřebnou vláhu do naší přírody. O víkendu nás čeká...Celý článek »
vydáno před 1 rok 35 týdnů
Chrudim - Středem víkendového dění budou tentokrát Chrudimské obžínky, folklorní lidový festival, který začne již v pátek 6. září v ...Celý článek »
vydáno před 2 roky 34 týdny
Chrudim – Víkend, který leží před námi, je na události a kulturní akce opravdu bohatý. Chrudimák by ani nemusel vystrčit paty ze svého města. Čekají...Celý článek »
vydáno před 2 roky 34 týdny
Chrudim - V pátek 7. září ve 20 hodin zahájí skupina Jablkoň svým koncertem v Michalském parku letošní tradiční oslavu obžínek. To nejlepší z...Celý článek »
vydáno před 4 roky 35 týdnů
Chrudim - V rámci Folklorního festivalu Chrudimské obžinky se v sobotu 3. září koná na Resselově náměstí tradiční celodenní trh lidových řemesel...Celý článek »
vydáno před 5 let 35 týdnů
Chrudim - „Zemědělci sklidili a ve městě se všichni opili,“ tímto bonmotem Miroslava Donutila by mohly začít dnešní tipy. Ano, je to tak. Po roce se...Celý článek »
vydáno před 6 let 35 týdnů
Chrudim - V pátek 5. září ve 20 hodin se s účastníky festivalu Chrudimské obžínky můžete setkat v Muzeu barokních soch v komponovaném...Celý článek »
vydáno před 6 let 35 týdnů
Chrudim - Ač se to nezdá, tyto tipy jsou již sté a první. Obdivuji každého, kdo si má doporučení vždy přečetl a třeba se jimi nechal inspirovat. Co...Celý článek »
vydáno před 7 let 35 týdnů
Chrudim - Od sobotního rána 7. září se Resselovo náměstí stane kulisou pro hlavní den obžínkových slavností. Jako každoročně se koná jarmark a v...Celý článek »
vydáno před 7 let 35 týdnů
Chrudim - Co jiného lze v našem městě o víkendu podniknout, než avizované Obžínky? Moc toho není, takže se vydáme spíše do okolních měst a...Celý článek »