Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 1°C
Pozítří: 4°C
vydáno před 1 rok 16 týdnů
Chrudim – Salvátorská pouť, snad druhá největší pouť svého druhu v České republice, je konečně tu. Sociální sítě zavalily fotky „světských“, kteří v...Celý článek »
vydáno před 1 rok 29 týdnů
Licibořice - Sváteční středu 8. května můžete trávit ve společnosti dětí na Babiččině dvorečku. Od 10 do 17 hodin je pro vás a vaše děti připraven...Celý článek »
vydáno před 2 roky 17 týdnů
Licibořice - Na sobotu 11. srpna se na Babiččině dvorečku chystají dožínky. Tentokrát jsou určeny hlavně dětem. Bude pro ně připravena pohádka o...Celý článek »
vydáno před 3 roky 10 týdnů
Chrudim – Zmiňovat, že v posledních dnech rostou houby jako po dešti a podzim zatíná první drápky, by bylo nošením sov do Athén. Po čtrnáctidenní...Celý článek »
vydáno před 3 roky 10 týdnů
Licibořice - Domácí prostředí s domácími zvířátky na vás, když nebude ovšem pršet, čeká na Babiččině dvorečku, kde si prožijete v sobotu 23...Celý článek »
vydáno před 3 roky 16 týdnů
Chrudim – Čím víc bude pršet, tím více porostou houby a skončí konečně dlouhý půst, který mnozí z nás museli nedobrovolně držet. Nezoufejme proto, že...Celý článek »
vydáno před 3 roky 33 týdny
Chrudim –Svatý týden nám pomalu končí a Velikonoce jsou za dveřmi. Dnes si připomínáme Zelený čtvrtek – den Poslední večeře Páně, zítra Velký pátek...Celý článek »
vydáno před 3 roky 35 týdnů
Chrudim – Duben je za dveřmi. Dejte si dobrý pozor, aby vás zítra někdo nenachytal svým povedeným žertíkem a zkuste si raději připravit svůj vlastní...Celý článek »
vydáno před 4 roky 16 týdnů
Chrudim - Nevím, zda jsem sám, komu letošní pouťové „šílení“ nepřišlo tak intenzivní, jako v letech minulých. Faktem zůstává, že teď už se lze těšit...Celý článek »
vydáno před 4 roky 22 týdny
Chrudim - Čím žije většina města? Samozřejmě Loutkářskou Chrudimí. Dovolím si proto ve svých tipech tuto akci, u níž si stále nejsem zcela jist, komu...Celý článek »