Chrudimské noviny

Dnes: 8°C
Zítra: 9°C
Pozítří: 6°C
vydáno před 20 týdnů 5 dnů
Nasavrky – Ve výstavních prostorách nasavrckého zámku najdete od 10. října výstavu fotografií Libora Blažka nazvanou Toulky krajinou ticha.  V...Celý článek »
vydáno před 1 rok 9 týdnů
Nasavrky – Čtvrtou adventní neděli 22. prosince uvede v 16 hodin v prostorách na zámku evangelická farářka Rut Kučerová. Po jejím vánočním...Celý článek »
vydáno před 1 rok 34 týdny
Chrudim – Děti slaví a rodiče jistě s nimi. Konec školního roku je tu, začínají dva měsíce letních prázdnin. Utečou, jako voda. Před dvěma měsíci...Celý článek »
vydáno před 1 rok 36 týdnů
Nasavrky - V pátek 21. června v 18 hodin se hlavní vyhledávanou atrakcí stává Letní terasa Hotelu Šustr se svým Nasavrkáním. V letošním ročníku...Celý článek »
vydáno před 2 roky 11 týdnů
Chrudim – Druhý adventní víkend před námi, jarní počasí za okny. Podle úvah známého geologa a filosofa Václava Cílka se na podobné průběhy ročních...Celý článek »
vydáno před 5 let 13 týdnů
Nasavrky - V neděli 29. listopadu v 16 hodin začíná na zámku první letošní adventní koncert. Představí se vokální skupina Jana Stejskala "Nestejskáme...Celý článek »
vydáno před 5 let 13 týdnů
Nasavrky - Ke kulturnímu dění ve městě přispěje první společná výstava obrazů Petra Lichtenberga a fotografií jeho bratra Aleše. Vernisáž se koná v...Celý článek »