Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 20 týdnů 1 den
Slatiňany – Ve čtvrtek 12. ledna v 19 hodin začíná ve Společeském domě /Tyršova 287/ již 115. cestovatelský večer. Manželé Urbanovi své...Celý článek »
vydáno před 27 týdnů 5 dnů
Chrudim – Diashow „Americký severozápad“ uvede cestovatel Martin Loew ve středu 30. listopadu v 18 hodin v Divadle Karla Pippicha v...Celý článek »
vydáno před 29 týdnů 2 dny
Chrudim – Cestovatelský večer je připraven na pondělí 5. prosince od 18 hodin v Městském kině Chrudim. Kateřina & Miloš Motani si na večerní...Celý článek »
vydáno před 29 týdnů 5 dnů
Heřmanův Městec – Cestovatelka Michaela Hrdá se s vámi ve čtvrtek 10. listopadu v 18 hodin podělí o své zážitky z cest. Je to příběh o...Celý článek »
vydáno před 46 týdnů 2 dny
Heřmanův Městec – Přednáška cestovatele, fotografa a průvodce Davida Hainalla o jedné z nejkrásnějších evropských zemí se koná v pátek 15....Celý článek »
vydáno před 1 rok 32 týdny
Heřmanův Městec – Přednáška cestovatele a publicisty Jiřího Kaláta Maroko a Mauretánie se koná v místním kině ve čtvrtek 21. října v 18...Celý článek »
vydáno před 1 rok 33 týdny
Chrudim – V pondělí 11. října v 18 hodin začíná na Velké scéně divadla Karla Pippicha komponovaný program cestovatele Jiřího Kolbaby....Celý článek »
vydáno před 2 roky 37 týdnů
Heřmanův Městec – Již 11. ročník filmového festivalu s dokumenty o cestování, dobrodružství i divoké přírodě bude uveden v náhradním termínu v pátek...Celý článek »
vydáno před 3 roky 46 týdnů
Heřmanův Městec - Ve čtvrtek 18. července v 18 hodin začíná v místním kině přednáška s výjimečným setkáním s mayskými stařešiny a aztéckým...Celý článek »
vydáno před 4 roky 7 týdnů
Heřmanův Městec - Kino na Náměstí Míru připravilo na čtvrtek 18. dubna cestovatelský večer s Michaelou Hrdou. Vyprávět bude o ryzí přírodě...Celý článek »