Chrudimské noviny

Dnes: -4°C
Zítra: 1°C
Pozítří: 2°C
vydáno před 44 týdny 3 dny
Chrudim – Pro klienty SeneCura SeniorCentra Chrudim sice stále platí některá covidová opatření, jejich život se však díky proočkování postupně...Celý článek »
vydáno před 1 rok 36 týdnů
Chrudim – V minulém týdnu navštívila Kateřina Zemanová, dcera prezidenta České republiky Miloše Zemana, domov pro seniory SeneCura SeniorCentrum...Celý článek »
vydáno před 2 roky 46 týdnů
Pětihvězdičkový luxus není k dispozici výhradně hostům nejlepších hotelů. Stejnou úroveň péče přizpůsobenou speciálním potřebám klientů...Celý článek »
vydáno před 5 let 26 týdnů
Chrudim - Senior rezidence Chrudim byla slavnostně otevřena. Davy zájemců si prohlédly interiér i exteriér, význační hosté hovořili a kuřecí křidélka...Celý článek »
vydáno před 5 let 26 týdnů
Chrudim - Den otevřených dveří v Senior rezidenci v Čáslavské ulici sice již proběhl, ale slavnostní otevření nikoliv. Nejmodernější zařízení sídlící...Celý článek »
vydáno před 5 let 50 týdnů
Byl to šrumec, jaký Chrudim už dlouho nepamatuje. Od rána až do večera proudily totiž na chrudimský Kopeček davy lidí, aby se přesvědčily, za co ten...Celý článek »
vydáno před 5 let 1 týden
Chrudim - Den otevřených dveří v budově Senior rezidence Chrudim Na Kopečku přilákal zástupy zvědavců. Nejednalo se však překvapivě pouze o seniory,...Celý článek »
vydáno před 6 let 2 dny
Chrudim - Senior rezidence sídlící Na Kopečku stačila už přijmout první klienty a nyní se personál připravuje na Den otevřených dveří. Veřejnost tak...Celý článek »
vydáno před 6 let 3 týdny
Chrudim - Senior rezidence Chrudim, která sídlí v bývalé léčebně dlouhodobě nemocných Na Kopečku, přijala první klienty. Jak už před měsícem avizoval...Celý článek »
vydáno před 6 let 10 týdnů
Chrudim - Do finále v současnosti míří generální rekonstrukce budovy bývalého zemědělského výzkumného ústavu Na Kopečku, kde v poslední době sídlila...Celý článek »