Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 18 týdnů 1 den
Heřmanův Městec – Zveme Vás na filmový festival Expediční kamera, který od roku 2009 přináší nejlepší cestovatelské a dobrodružné filmy z mezinárodní...Celý článek »
vydáno před 22 týdny 6 dnů
Heřmanův Městec – V Galerii Dvojdomek v Heřmanově Městci je k vidění zajímavá výstava věnovaná  stoletému výročí zprovoznění...Celý článek »
vydáno před 2 roky 12 týdnů
Chrudim a okolí: Kina začala promítat, otevřela se muzea. Návštěvníci musí mít při vstupu, pohybu a pobytu v prostorech zakrytý nos i ústa rouškou či...Celý článek »
vydáno před 3 roky 4 týdny
Heřmanův Městec - Ve čtvrtek 18. července v 18 hodin začíná v místním kině přednáška s výjimečným setkáním s mayskými stařešiny a aztéckým...Celý článek »
vydáno před 4 roky 29 týdnů
Heřmanův Městec - Ve čtvrtek 25. ledna se můžete v Městském kině účastnit cestovatelského večera o zemi plné protikladů, kde se mísí extrémní...Celý článek »
vydáno před 5 let 9 týdnů
Heřmanův Městec - Vzhledem k téměř čtyřměsíčním prázdninám chrudimského Městského kina mají příznivci kinematografie možnost využívat filmový...Celý článek »
vydáno před 6 let 39 týdnů
Heřmanův Městec - Nejnovější fotograficko-filmová projekce manželů Motani z jejich cesty napříč severním Thajskem je na programu Kina Mír ve čtvrtek...Celý článek »
vydáno před 8 let 28 týdnů
Heřmanův Městec - Městské kino se těší stále větší přízni diváků. Neděle 26. ledna je důkazem pestré programové nabídky. V 17 hodin začíná totiž...Celý článek »
vydáno před 8 let 29 týdnů
Heřmanův Městec - Ve čtvrtek 23. ledna se zaplní sál v místním kině příznivci cestovatelských přednášek. Od 18 hodin začíná virtuální výprava...Celý článek »
vydáno před 8 let 38 týdnů
Heřmanův Městec - Další z cestovatelských večerů je pořádán v sále kina v pátek 15. listopadu v 18 hodin. S Kateřinou a Milošem Motani...Celý článek »