Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 14 týdnů 6 dnů
Chrudim − Představení Dvořákovy opery uvádí operní studio Konzervatoře Pardubice a Symfonický orchestr Konzervatoře Pardubice v pátek 13....Celý článek »
vydáno před 42 týdny 1 den
Chrudim – Slavnostní program zahájí v pátek 22. října nejčastěji v Chrudimi uváděná divadelní hra Bůh masakru v hlavní roli s ...Celý článek »
vydáno před 2 roky 32 týdny
Chrudim – Již začátkem ledna, přesně ve čtvrtek 16. ledna od 19 hodin, se představí Východočeské divadlo Pardubice chrudimským divákům tanečně...Celý článek »
vydáno před 2 roky 34 týdny
Chrudim – Třetí neděle adventní se nazývá „Gaudete“. V liturgii lze použít paramenta růžové barvy místo v této době obvyklé fialové, kostely se zdobí...Celý článek »
vydáno před 3 roky 4 týdny
Chrudim – Letošní rozkvetlé město jeho obyvatele zkrátka nadchlo. Pryč je doba nudných strání pokrytých v centru plevelem. Radnice se rozhodla jít...Celý článek »
vydáno před 3 roky 38 týdnů
Chrudim – Rekonstrukce markýzy na takzvaných „Spořitelních domech“ se protáhla. Bývalé vedení města uzavřelo hned několik dodatků ke smlouvě o...Celý článek »
vydáno před 3 roky 44 týdny
Chrudim - V sobotu 6. října v 15 hodin uvádí v Divadle Karla Pippicha Divadelní společnost Praha, která se věnuje tvorbě pro malé i...Celý článek »
vydáno před 3 roky 47 týdnů
Chrudim - V úterý 18. září v 19 hodin začíná v Divadle Karla Pippicha  představení známého zpracování literárního díla Bohumila...Celý článek »
vydáno před 4 roky 8 týdnů
Chrudim - V letošním roce pokračují investice do Divadla Karla Pippicha. Aktuálně radní města schválili firmu, která provede odvlhčení suterénu...Celý článek »
vydáno před 4 roky 16 týdnů
Chrudim – Krásné a slunečné dny lákají k nicnedělání. Příroda se probudila z dlouhé zimy a není proto divu, že chce zameškanou dobu dohnat. Za okny...Celý článek »