Chrudimské noviny

Dnes: 18°C
Zítra: 17°C
Pozítří: 20°C
vydáno před 9 let 13 týdnů
Chrudim - Zastupitelé města dostanou k posouzení záměr radních nechat připojit zhruba za milion korun k opatovickému horkovodu sportovní...Celý článek »
vydáno před 27 týdnů 4 dny
Chrudim – Nic netrvá věčně. Dokonce ani životnost umělého trávníku není nekonečná. Čas od času je třeba ho vyměnit, ovšem jde o akci, která je...Celý článek »
vydáno před 33 týdny 20 hodin
Chrudim – S velkou slávou a za účasti politiků i úředníků byl otevřen dlouho očekávaný sjezd do Klobásova. Tato nová komunikace a prý i dopravní...Celý článek »
vydáno před 42 týdny 5 dnů
Chrudim – Připomínat si slavné osobnosti, jež jsou svázané s minulostí, ale také se dny nedávno minulými v druhém největším městě Pardubického kraje...Celý článek »
vydáno před 2 roky 35 týdnů
Chrudim – Lidová pravda tvrdí, že zdaleka nejnebezpečnější řidiči jsou ti, kteří sedí za volantem některé z dodávek. Takřka na vlastní kůži ověřila...Celý článek »
vydáno před 4 roky 6 týdnů
Chrudim – Neuvolněný místostarosta Jan Čechlovský se rozhodl reagovat na článek v Chrudimských novinách, který řeší projekt nové sportovní haly, o...Celý článek »
vydáno před 4 roky 8 týdnů
Chrudim – Sportovní halu zná dobře každý Chrudimák. Dlouhá léta neudržovaná budova měla projít nákladnou rekonstrukcí, leč peníze na tuto „...Celý článek »
vydáno před 4 roky 20 týdnů
Chrudim – Městští zastupitelé, kteří se sejdou ke svému jednání v pondělí 20. března, budou mít na svém jednání celou řadu zajímavých bodů. Jedním z...Celý článek »
vydáno před 5 let 20 týdnů
Chrudim - Jak již Chrudimské noviny avizovaly, radnice plánuje vybudovat přímé napojení sportovišť v okolí zimní stadionu na ulici Dr. Milady...Celý článek »
vydáno před 5 let 45 týdnů
Chrudim - Práce na opravách tribuny letního stadionu, takzvaného „Emiláku“, jsou nyní v plném proudu. Každého, kdo bydlí v jeho okolí, budí v...Celý článek »