Chrudimské noviny

Dnes: 5°C
Zítra: 5°C
Pozítří: 1°C
vydáno před 4 roky 45 týdnů
Chrudim – Počasí v těchto dnech není právě přívětivé. Nejedná se ani tak o mrazy, jež v zimě bývají obvyklé, ale spíše o smog a znečištěné ovzduší....Celý článek »
vydáno před 6 let 45 týdnů
Pardubice - Jednoho pracovníka firmy Synthesia zranil výbuch lisu, kde se vyrábí nebezpečná nitrocelulóza. „Došlo k provozní nehodě na alkoholizačním...Celý článek »
vydáno před 7 let 47 týdnů
Motejlek.cz - Usednutí Andreje Babiše do křesla ministra financí s sebou ponese střet zájmů v podstatě na každém jeho kroku. Asi...Celý článek »
vydáno před 8 let 45 týdnů
Pardubice - Zhruba 70 miliónů korun investovala pardubická chemička Synthesia do bezpečnostních opatření po úniku chemikálií, k němuž došlo loni v...Celý článek »
vydáno před 8 let 47 týdnů
Pardubice/Rosice na Labem - Pardubický magistrát podal odvolání proti povolení Krajského úřadu Pardubického kraje, který zpřístupnil ...Celý článek »
vydáno před 9 let 5 týdnů
Pardubice - Limit polétavého prachu ve městě překročil dnes povolenou normu zhruba o polovinu. Vyplývá to z měření Českého hydrometeorologického...Celý článek »
vydáno před 9 let 13 týdnů
Pardubice - V posledních dnech jsem mnohokrát dostala otázku, co my, jako město, uděláme se Synthesií, co uděláme pro to, aby se neopakovala...Celý článek »
vydáno před 9 let 33 týdny
Semtín - Požár, který vypukl 29. března před čtvrtou hodinou ranní ve firmě na likvidaci olejů v areálu chemičky Synthesia, je stále vyšetřován....Celý článek »
vydáno před 9 let 35 týdnů
Pardubice/Semtín - V pátek 30. března kolem deváté hodiny ráno dorazili do areálu Synthesie na požářiště odborníci, kteří budou vyšetřovat požár...Celý článek »
vydáno před 9 let 35 týdnů
Pardubice/Semtín - Ve čtvrtek 29. března v 4.10 hodin byl na krajské operační a informační středisko hasičů oznámen požár skladu v areálu Synthesia,...Celý článek »