Chrudimské noviny

Dnes: 2°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 8 týdnů 1 den
Nasavrky – Skanzen Země Keltů pořádá v sobotu 24. února od 6 hodin orientační závod s historickým podtextem a příběhem naladěným do mytického a...Celý článek »
vydáno před 17 týdnů 6 dnů
Slatiňany – Ve čtvrtek 21. prosince se koná v kostele sv. Martina koncert Jany Sychrovské. V závěru hudebního vystoupení uslyšíte sbor...Celý článek »
vydáno před 19 týdnů 1 den
Slatiňany – Kostel svatého Martina bude plný muzicírování a jeho okolí naplněno vánočními stánky, to vše je připraveno vám v sobotu 9. prosince...Celý článek »
vydáno před 23 týdny 1 den
Slatiňany – Přijďte poodhalit příběh svatého Martina na černém koni do Slatiňan. V sobotu 11. listopadu začne od 13  hodin ve slatiňanském...Celý článek »
vydáno před 30 týdnů 18 hodin
Nasavrky – Léto definitivně končí, protože právě přichází podzimní rovnodennost. Je to okamžik, kdy Slunce vstupuje do znamení Vah a začíná...Celý článek »
vydáno před 42 týdny 3 dny
Slatiňany – Na začátku města směrem od Chrudimi se střetlo osobní auto s motorkou. Řidička (50) vyvázla bez zranění, ale motorkáře (44) museli...Celý článek »
vydáno před 49 týdnů 3 dny
Pátého května vypuklo v Praze povstání proti německým okupantům. Pražský rozhlas volal o pomoc povstalcům. Venkov měl minimum informací. Sice zde...Celý článek »
vydáno před 1 rok 4 týdny
Slatiňany – Do redakce nám přišel otevřený dopis od jednoho našeho stálého čtenáře, který nás požádal o jeho zveřejnění. Podoby a poslání...Celý článek »
vydáno před 1 rok 17 týdnů
Slatiňany – V kostele Svatého Martina se koná ve středu 21. prosince od 18 hodin koncertní vystoupení Jany Sychrovské. V závěru koncertu vystoupí...Celý článek »
vydáno před 1 rok 19 týdnů
Slatiňany – Místní vánoční jarmark se uskuteční v sobotu 10. prosince od 10 do 17 hodin v okolí kostela sv. Martina. Přijďte se naladit do vánoční...Celý článek »