Chrudimské noviny

Dnes: 3°C
Zítra: 4°C
Pozítří: 5°C
vydáno před 18 týdnů 6 dnů
Slatiňany – V pátek 23. října bylo oficiálně vyhlášeno pátrání po pohřešované šedesátileté ženě, učitelce slatiňanské mateřské školky,...Celý článek »
vydáno před 5 let 22 týdny
Chrudim - Plánovaná rekonstrukce Lázeňská ulice se blíží a Stavební odbor MěÚ Chrudim vydal veřejnou vyhlášku, v níž zveřejnil i budoucí podobu ulice...Celý článek »
vydáno před 5 let 27 týdnů
Chrudim - Ve večerních hodinách, přesněji před půl jedenáctou bylo v Královehradeckém kraji nahlášeno na linku 158 pohřešování 50leté ženy, o...Celý článek »
vydáno před 8 let 19 týdnů
Nasavrky/Práčov/Libáň - V úterý před 19. hodinou nahlásila na policii 41letá žena, že pohřešuje svou kamarádku, se kterou se vydala do Slavické...Celý článek »
vydáno před 8 let 26 týdnů
Chrudim - V neděli před 20. hodinou požádalo pardubické policejní operační středisko chrudimské strážníky o spolupráci při pátrání po...Celý článek »
vydáno před 8 let 29 týdnů
Chrudim - V úterý odpoledne požádal strážníky pracovník operačního střediska Policie ČR z důvodu vytíženosti policejních hlídek, aby provedli...Celý článek »
vydáno před 8 let 47 týdnů
Chrudim – Krátce po poledni byli strážníci, na žádost republikové policie, která v tu dobu byla vytížena, nuceni opět řešit parkování bezohledného...Celý článek »