Chrudimské noviny

Dnes: 0°C
Zítra: 0°C
Pozítří: 3°C
vydáno před 44 týdny 2 dny
Jaký postoj k solárním panelům na střechách domů v památkově chráněném centru města zaujímají chrudimští památkáři, jsme se zeptali přímo vedoucí...Celý článek »
vydáno před 45 týdnů 2 dny
Chrudim – Jestli všechny reklamní cedule skončí v depozitáři času či na smetišti, nebo budou dál vesele hyzdit fasády historických domů v centru...Celý článek »
vydáno před 45 týdnů 3 dny
Chrudim – Podle posledních výzkumů se životnost solárních panelů pohybuje okolo 25 let. Kromě budovy OSPODu v Pardubické ulici a areálu...Celý článek »
vydáno před 1 rok 52 týdny
Chrudim – O takzvaném „vizuálním smogu“ Chrudimské noviny informovaly již několikrát. Jedná se o problém, s nímž bojují prakticky všechna větší města...Celý článek »
vydáno před 3 roky 8 hodin
Chrudim – Dohlížet a aktivně zasahovat do pořizování změn v územním plánu, plánu městské památkové zóny a regulačním plánu na Pumberkách, nemůže jen...Celý článek »
vydáno před 3 roky 47 týdnů
Chrudim – Filištínská ulice leží jen několik kroků od „velitelství“ místní městské policie. Přesto se tu v nepravidelných intervalech dějí nepravosti...Celý článek »
vydáno před 5 let 33 týdny
Chrudim - Následující týden je věnován chrudimským kulturním akcím a památkám. V pondělí 18. dubna můžete v Muzeu barokních soch absolvovat...Celý článek »
vydáno před 6 let 34 týdny
Pardubice - Město prostřednictvím Programu regenerace městských památkových rezervací a městských památkových zón v roce 2015 opět podpoří opravy...Celý článek »
vydáno před 7 let 7 týdnů
Pardubice - Město v příštím roce opět podpoří prostřednictvím Programu regenerace městských památkových rezervací a městských památkových zón opravy...Celý článek »
vydáno před 7 let 32 týdny
Chrudim - Po letech účasti v soutěži Historické město roku Chrudim konečně bodovala. Ve čtvrtek 17. dubna si totiž odvezla ze slavnostního...Celý článek »