Chrudimské noviny

Dnes: 3°C
Zítra: 11°C
Pozítří: 10°C
vydáno před 26 týdnů 5 dnů
Chrudim – Před sebou máme snad poslední opravdu horký den. Údajně by teploty měly vystoupit vůbec nejvýš v rámci celého roku. Ale kdo ví?...Celý článek »
vydáno před 1 rok 26 týdnů
Chrudim – Chladná rána nám připomínají, že babí léto už natahuje své stařecké ruce. Nemusíme ale smutnit, protože se blíží pro mnohé z nás...Celý článek »
vydáno před 2 roky 5 týdnů
Chrudim – Plesová sezóna nám utěšeně začíná, nastává čas překontrolovat společenské oděvy a zjistit, kde tlačí boty. Také se zdá, že teploty...Celý článek »
vydáno před 3 roky 33 týdny
Chrudim/Horní Bradlo – „Vynikající a užitečná,“ tak hodnotí nejnovější přírůstek k obecnímu mobiliáři ve vesnici, kterou mnozí považují za srdce...Celý článek »
vydáno před 4 roky 27 týdnů
Horní Bradlo/Lipka - Železné hory jsou místem, kde se nachází hned několik památných a úctyhodně starých stromů. Ať už se jedná o Žižkův dub pod...Celý článek »
vydáno před 5 let 5 týdnů
Horní Bradlo - V pátek v 01.59 hodin vyjíždělo šest hasičských jednotek, konkrétně profesionální z Chrudimi, Seče a Hlinska a...Celý článek »
vydáno před 6 let 33 týdny
Chrudim - Přestože prázdniny jsou v plném proudu, blížící se víkend je na nejrůznější akce a možnosti vyžití neobyčejně skoupý. Alespoň podle...Celý článek »
vydáno před 6 let 50 týdnů
Horní Bradlo/Trhová Kamenice - V brzkých ranních hodinách, patnáctého únorového dne, došlo na silnici mezi uvedenými obcemi k havárii, při níž...Celý článek »
vydáno před 7 let 6 dnů
Chrudim - Víkend plný masopustů a především ve znamení pokračující plesové sezóny je před námi. Protože ale slibuje i hezké počasí, určitě se vyplatí...Celý článek »
vydáno před 7 let 3 týdny
Chrudim - Leden nám dává pomalu vale, a to přesto, že se to zdá jako včera, když jsme zdobili vánoční stromeček a očekávali příchod Ježíška. Plesová...Celý článek »