Chrudimské noviny

Dnes: 13°C
Zítra: 18°C
Pozítří: 20°C
vydáno před 1 hodina 39 min
Chrudim – Zatímco třeba v hlavním městě využili skulinky v neobratném opatření a některé předzahrádky se tam otevřely dokonce už na začátku dubna,...Celý článek »
vydáno před 1 týden 1 den
Pardubický kraj – Pokud potřebujete čerpat pomoc sami, potraviny jsou k dostání kromě azylových domů a nízkoprahových center také na výdejních...Celý článek »
vydáno před 2 týdny 19 hodin
Chrudim – Kvůli pandemické situaci ještě přibylo lidí, kteří využívají pomoc potravinových bank. Kromě dříve v Chrudimi zapojených obchodů Tesco nebo...Celý článek »
vydáno před 4 týdny 2 dny
Praha/Východní Čechy/Chrudim – Jejich tanečně cvičební sestavy posilují tělo i mysl každého, kdo se chce bavit a zároveň udělat něco pro své zdraví....Celý článek »
vydáno před 24 týdny 1 den
Chrudim – Blíží se den, v němž mohou obyvatelé města projevit svou solidaritu s těmi, jimž se nedostává. Jak finančních prostředků, tak mnohdy ani...Celý článek »
vydáno před 1 rok 24 týdny
Chrudim - Chrudimští úředníci v příštím týdnu mohou přispět do sbírky potravin a drogerie pro potřebné. Městský úřad totiž organizuje vlastní...Celý článek »
vydáno před 1 rok 1 týden
Chrudim - Obrázky výtvarnice Lucie Ernestové si můžete prohlížet na letní výstavě v příjemných sklepních prostorách prodejny Mlsný pecivál na...Celý článek »
vydáno před 3 roky 42 týdny
Chrudim – Obchod s čajem, kávou, čokoládou a rámařskými službami s názvem „Mlsný pecivál“ zná ve městě asi každý. Patří manželům Švecovým, kteří v...Celý článek »
vydáno před 3 roky 50 týdnů
Chrudim - V obchodě Mlsný pecivál na Resselově náměstí zastihnete až do 2. června výstavu fotografií ze země čaje, ze Srí Lanky neboli Cejlonu. Každý...Celý článek »
vydáno před 4 roky 33 týdny
Chrudim - V sále Gymnázia Josefa Ressela se koná v pátek 16. září od 18 hodin seminář o kávě s baristou Michalem Křížkou. Dozvíte se užitečné...Celý článek »