Chrudimské noviny

Dnes: 13°C
Zítra: 14°C
Pozítří: 20°C
vydáno před 5 týdnů 10 hodin
Chrudim – Jana Švecová se rozpovídala o bambulovníku i festivalových podprsenkách. Je majitelkou oblíbeného obchůdku Mlsný Pecivál a v...Celý článek »
vydáno před 6 týdnů 2 dny
Chrudim – Hudba, zpěv, tanec a umění v ulicích města. Přijďte v sobotu 11. září na náměstí Josefa Ressela! Tam a v přilehlých ulicích...Celý článek »
vydáno před 23 týdny 3 dny
Chrudim – Zatímco třeba v hlavním městě využili skulinky v neobratném opatření a některé předzahrádky se tam otevřely dokonce už na začátku dubna,...Celý článek »
vydáno před 24 týdny 3 dny
Pardubický kraj – Pokud potřebujete čerpat pomoc sami, potraviny jsou k dostání kromě azylových domů a nízkoprahových center také na výdejních...Celý článek »
vydáno před 25 týdnů 3 dny
Chrudim – Kvůli pandemické situaci ještě přibylo lidí, kteří využívají pomoc potravinových bank. Kromě dříve v Chrudimi zapojených obchodů Tesco nebo...Celý článek »
vydáno před 27 týdnů 5 dnů
Praha/Východní Čechy/Chrudim – Jejich tanečně cvičební sestavy posilují tělo i mysl každého, kdo se chce bavit a zároveň udělat něco pro své zdraví....Celý článek »
vydáno před 47 týdnů 4 dny
Chrudim – Blíží se den, v němž mohou obyvatelé města projevit svou solidaritu s těmi, jimž se nedostává. Jak finančních prostředků, tak mnohdy ani...Celý článek »
vydáno před 1 rok 47 týdnů
Chrudim - Chrudimští úředníci v příštím týdnu mohou přispět do sbírky potravin a drogerie pro potřebné. Městský úřad totiž organizuje vlastní...Celý článek »
vydáno před 2 roky 13 týdnů
Chrudim - Obrázky výtvarnice Lucie Ernestové si můžete prohlížet na letní výstavě v příjemných sklepních prostorách prodejny Mlsný pecivál na...Celý článek »
vydáno před 4 roky 13 týdnů
Chrudim – Obchod s čajem, kávou, čokoládou a rámařskými službami s názvem „Mlsný pecivál“ zná ve městě asi každý. Patří manželům Švecovým, kteří v...Celý článek »