Chrudimské noviny

Dnes: 14°C
Zítra: 8°C
Pozítří: 7°C
vydáno před 6 dnů 14 hodin
Chrudim – Nejenže oprava staré radnice bude stát miliony, ale zbude z ní vůbec něco původního? Stará radnice, kde sídlí městská policie a informační...Celý článek »
vydáno před 11 týdnů 5 dnů
Chrudim – Stará radnice na Resselově náměstí není v nejlepší kondici. Jejímu stavu rozhodně nepřispívá umístění „velitelství“ městské policie do...Celý článek »
vydáno před 1 rok 20 týdnů
Chrudim – S blížícím se adventem nepřichází jen slavnostní rozsvěcení vánočního stromu na Resselově náměstí, ale také instalace takzvaného „...Celý článek »
vydáno před 1 rok 40 týdnů
Chrudim - Již téměř rok a půl mají občané možnost setkávat se s vedením Městské policie Chrudim a projednat s ním nejen své potíže či starosti, ale...Celý článek »
vydáno před 3 roky 10 týdnů
Chrudim – Místní městská policie by ráda napravila svou mnohdy ne příliš lichotivou pověst výběrčích pokut a lovců psů, pročež její vedení vymyslelo...Celý článek »
vydáno před 5 let 23 týdny
Chrudim - Ciferník hodin na Staré ranici na Resselově náměstí se dočkal konečně výměny. Dlouhé měsíce zde totiž dělal městu ostudu odchlípnutý kus...Celý článek »
vydáno před 5 let 30 týdnů
Chrudim - Přímo „pod nosem“ místní politické a úřednické elitě se objevil nedostatek, který už několik měsíců kazí pohled na jednu z dominant...Celý článek »
vydáno před 7 let 22 týdny
Chrudim - Věžička Staré radnice na Resselově náměstí musela být narovnána. Její rekonstrukce začala přitom už před měsícem opravou poškozeného...Celý článek »
vydáno před 7 let 1 týden
Chrudim - Čtenáři Chrudimských novin se vyznačují pohotovostí a zajímavými náměty. Jeden takový dorazil do redakce začátkem září a šlo o ...Celý článek »